See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda na výkon stavebního dozoru a koordinátora BOZP pro stavby středního a menšího rozsahu – 2022
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky na uzavření rámcové dohody, která bude v rámci zadávacího řízení uzavřena na dobu trvání 48 měsíců se šesti účastníky, je poskytování služeb dle zadávací dokumentace a jejích příloh. Na základě rámcové dohody bude zadavatel jejím účastníkům zadávat jednotlivé dílčí zakázky na služby spočívající v provádění stavebního dozoru na stavbách pozemních komunikací, včetně výkonu koordinátora BOZP, včetně související technické pomoci, a to dle aktuálních potřeb zadavatele.
Vorherige Bekanntmachung: 48494-2021
Interne Kennung: 01ST-000947
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71315400 Gebäudeinspektion
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: D11 Odpočívka Předměřice - TDI
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je komplexní zajištění nezávislého technického dohledu a koordinátora BOZP nad realizací stavby v závislosti na předpokládané délce stavby. Rozsah činností je definován v přiloženém soupisu prací. TDI je nezbytnou součásti kontroly provádění kvality prací Zhotoviteli stavby: „D11 Odpočívka Předměřice“ a bude zajišťovat technický dohled nad realizací této stavby. TDI je také potřebné pro kontrolu vyúčtování prováděných prací.
Interne Kennung: 02PB-000988