172128-2026 - Wettbewerb
Polen – Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen – Wyłonienie Wykonawcy w zakresie wykonania, dostawy oraz instalacji systemu przeznaczonego do badania oddziaływań cząsteczek biologicznych dla potrzeb linii SOLCRYS w Narodowym Centrum Promieniowania Synchrotronowego SOLARIS.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWyłonienie Wykonawcy w zakresie wykonania, dostawy oraz instalacji systemu przeznaczonego do badania oddziaływań cząsteczek biologicznych dla potrzeb linii SOLCRYS w Narodowym Centrum Promieniowania Synchrotronowego SOLARIS.
Beschreibung1. Przedmiotem postępowania i zamówienia jest wykonanie, dostawa oraz instalacja systemu przeznaczonego do badania oddziaływań cząsteczek biologicznych dla potrzeb linii SOLCRYS w Narodowym Centrum Promieniowania Synchrotronowego SOLARIS. 2. Przedmiot zamówienia finansowany jest m.in. ze środków uzyskanych na podstawie umowy ze Skarbem Państwa – Ministrem Edukacji i Nauki z 10 listopada 2023 r., o numerze: 7451/IA/SP/2023. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z opisem minimalnych parametrów i wymagań technicznych oraz funkcjonalnych zawiera załącznik A do SWZ.
Interne Kennung80.272.63.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38900000 Bewertungs- und Testinstrumente, 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
LosLOT-0001