See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „USŁUGI SPRZĄTANIA CZĘŚCI ZEWNĘTRZNEJ I WEWNĘTRZNEJ OBIEKTÓW PROKURATURY OKRĘGOWEJ W SOSNOWCU I JEDNOSTEK JEJ PODLEGŁYCH”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są Usługi sprzątania części zewnętrznej i wewnętrznej obiektów Prokuratury Okręgowej w Sosnowcu i jednostek jej podległych, z podziałem na niżej wymienione części: Część 1 – Usługi sprzątania części wewnętrznej i zewnętrznej Prokuratury Okręgowej w Sosnowcu (budynek przy ul. Czarnej 14); Część 2 – Usługi sprzątania części wewnętrznej Prokuratury Rejonowej w Będzinie (budynek przy ul Modrzejowskiej 73A); Część 3 – Usługi sprzątania części wewnętrznej Prokuratury Rejonowej w Dąbrowie Górniczej (budynek przy ul. Granicznej 23); Część 4 – Usługi sprzątania części wewnętrznej Prokuratury Rejonowej w Jaworznie (budynek przy ul. Inwalidów Wojennych 14); Część 5 – Usługi sprzątania części wewnętrznej i zewnętrznej Prokuratury Rejonowej w Sosnowcu – Południe oraz Prokuratury Rejonowej w Sosnowcu – Północ (jeden wspólny budynek przy ul. Aleksandra Janowskiego 14); Część 6 – Usługi sprzątania części wewnętrznej i zewnętrznej Prokuratury Rejonowej w Zawierciu (budynek przy ul. Ignacego Paderewskiego 12). Wykonawca może złożyć ofertę na jedną lub więcej części zamówienia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 3 do SWZ Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia, co wypełnia przesłanki z art. 246 ust. 2 ustawy Pzp.
Vorherige Bekanntmachung: 60815-2025
Interne Kennung: 3048-7.261.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste, 90620000 Schneeräumung, 90630000 Glatteisbeseitigung, 90919100 Reinigung von Büroausstattung, 90919200 Büroreinigung, 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 2 – Usługi sprzątania części wewnętrznej Prokuratury Rejonowej w Będzinie (budynek przy ul. Modrzejowskiej 73A)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są Usługi sprzątania części wewnętrznej Prokuratury Rejonowej w Będzinie (budynek przy ul. Modrzejowskiej 73A) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0002
Titel: Część 1 – Usługi sprzątania części wewnętrznej i zewnętrznej Prokuratury Okręgowej w Sosnowcu (budynek przy ul. Czarnej 14)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są Usługi sprzątania części wewnętrznej i zewnętrznej Prokuratury Okręgowej w Sosnowcu (budynek przy ul. Czarnej 14) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 – Usługi sprzątania części wewnętrznej Prokuratury Rejonowej w Dąbrowie Górniczej (budynek przy ul. Granicznej 23)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są Usługi sprzątania części wewnętrznej Prokuratury Rejonowej w Dąbrowie Górniczej (budynek przy ul. Granicznej 23) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 – Usługi sprzątania części wewnętrznej Prokuratury Rejonowej w Jaworznie (budynek przy ul. Inwalidów Wojennych 14)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są Usługi sprzątania części wewnętrznej Prokuratury Rejonowej w Jaworznie (budynek przy ul. Inwalidów Wojennych 14) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 – Usługi sprzątania części wewnętrznej i zewnętrznej Prokuratury Rejonowej w Sosnowcu – Południe oraz Prokuratury Rejonowej w Sosnowcu – Północ (jeden wspólny budynek przy ul. Aleksandra Janowskiego 14)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są Usługi sprzątania części wewnętrznej i zewnętrznej Prokuratury Rejonowej w Sosnowcu – Południe oraz Prokuratury Rejonowej w Sosnowcu – Północ (jeden wspólny budynek przy ul. Aleksandra Janowskiego 14) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: Część 5
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 – Usługi sprzątania części wewnętrznej i zewnętrznej Prokuratury Rejonowej w Zawierciu (budynek przy ul. Ignacego Paderewskiego 12)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są Usługi sprzątania części wewnętrznej i zewnętrznej Prokuratury Rejonowej w Zawierciu (budynek przy ul. Ignacego Paderewskiego 12) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: Część 6