See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na konserwacji i naprawach w zakresie branży ogólnobudowlanej w nieruchomościach zabudowanych i niezabudowanych stanowiących mienie Gminy Olsztyn administrowanych przez ZLiBK w Olsztynie oraz w lokalach Gminy Olsztyn w nieruchomościach Wspólnot Mieszkaniowych – Rejon II
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na konserwacji i naprawach w zakresie branży ogólnobudowlanej w nieruchomościach zabudowanych i niezabudowanych stanowiących mienie Gminy Olsztyn administrowanych przez ZLiBK w Olsztynie oraz w lokalach Gminy Olsztyn w nieruchomościach Wspólnot Mieszkaniowych – Rejon II
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001