2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka – Additional polychromators for the Thomson Scattering diagnostic on the COMPASS-U tokamak
Beschreibung: Účelem této veřejné zakázky je vývoj, výroba (včetně nákupu materiálu), testování a dodávka dodatečných polychromátorů pro diagnostiku Thomsonova rozptylu (dále jen „polychromátory“) pro experimentální zařízení COMPASS-U Tokamak pro primární výzkum. Zahrnuje rovněž závazek dodavatele dodat zboží za podmínek sjednaných ve smlouvě a převést vlastnické právo k polychromátorům na zadavatele. Polychromátory musí plně odpovídat požadavkům a specifikaci stanovené smlouvou, mimo jiné včetně identifikace zboží, množství a technických parametrů stanovených v Technické specifikaci a v Harmonogramu ceny a dodávek.
Interne Kennung: CU_DIAG-010-011_PTD_Tender documentation_Polychromators -označení přidělené zadavatelem
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: otevřené řízení dle § 56 a násl. zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38300000 Messinstrumente, 38433000 Spektrometer
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v článku 3.1.2 zadávací dokumentace (z důvodů a za podmínek tam blíže uvedených) vyhradil tyto změny závazku ze smlouvy: Zadavatel si vyhrazuje právo buď vyřadit určitou část z plnění (Předmětu koupě) dle Smlouvy, nebo požádat Dodavatele o její adekvátní náhradu, pokud je tato konkrétní část postižena mezinárodními sankcemi nebo pokud by ji měl plnit subdodavatel Dodavatele postižený mezinárodními sankcemi ve smyslu čl. 16 této Smlouvy. Poznámka: Zadavatel činí výše uvedenou výhradu z důvodu objektivní nemožnosti předem předvídat, které subjekty, dodávky či služby mohou být v době poskytování plnění dle Smlouvy postiženy mezinárodními sankcemi. Pokud by mezinárodní sankce ovlivnily plnění Smlouvy, je hlavním účelem výše uvedené výhrady umožnit pokračování plnění Smlouvy.