172295-2026 - Wettbewerb
Polen – Straßenkehrmaschinen – Zakup fabrycznie nowej kompaktowej zamiatarki mechaniczno-podciśnieniowej zasilanej gazem CNG.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup fabrycznie nowej kompaktowej zamiatarki mechaniczno-podciśnieniowej zasilanej gazem CNG.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest przeniesienie własności na Zamawiającego i wydanie mu fabrycznie nowej kompaktowej zamiatarki mechaniczno-podciśnieniowej zasilanej gazem CNG. Zamawiający dopuszcza rok produkcji zamiatarki 2026. Pojazd ma być oryginalnie przystosowany do ruchu prawostronnego oraz wyposażony w napęd hydrostatyczny. Silnik zasilany gazem CNG, chłodzony cieczą, spełniający normy emisji spalin min. EURO 6, moc silnika min. 150 kW. Pojazd musi spełniać wymagania techniczne określone w obowiązujących w Polsce przepisach dla pojazdów poruszających się po drogach publicznych, w tym warunki techniczne określone w ustawie z dnia 20 czerwca 1997 r. Prawo o ruchu drogowym i rozporządzeniach wykonawczych do tej ustaw. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załacznik nr 11 do SWZ.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34921100 Straßenkehrmaschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144430 Kehrfahrzeuge
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest przeniesienie własności na Zamawiającego i wydanie mu fabrycznie nowej kompaktowej zamiatarki mechaniczno-podciśnieniowej zasilanej gazem CNG.
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje prawa opcji.