172324-2025 - Wettbewerb
Polen – Arzneimittel – Sukcesywna sprzedaż i dostarczenie leków do programu lekowego – Bimekizumab dla Wielkopolskiego Ośrodka Reumatologicznego im. dr. Wiesława Romanowskiego w Śremie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna sprzedaż i dostarczenie leków do programu lekowego – Bimekizumab dla Wielkopolskiego Ośrodka Reumatologicznego im. dr. Wiesława Romanowskiego w Śremie
Beschreibung: Sukcesywna sprzedaż i dostarczenie leków do programu lekowego – Bimekizumab dla Wielkopolskiego Ośrodka Reumatologicznego im. dr. Wiesława Romanowskiego w Śremie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: POR-ZP.3720.1/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Sukcesywna sprzedaż i dostarczenie leków do programu lekowego – Bimekizumab dla Wielkopolskiego Ośrodka Reumatologicznego im. dr. Wiesława Romanowskiego w Śremie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ