2. Verfahren
Verfahren
Titel: Glasvezel – Dark Fiber
Beschreibung: Het leveren, beheren en onderhouden van (bestaande) onbelichte glasvezel verbindingen (dark fiber) tussen de locaties van Zone.college. De overeenkomst heeft betrekking op 16 glasvezeltrajecten met een lengte van ongeveer 460 km voor gebruik door alle locaties van Zone.college.
Interne Kennung: 20240902
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64200000 Fernmeldedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32500000 Fernmeldebedarf
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Glasvezel - darkfiber
Beschreibung: Leveren, beheren en onderhouden van dark fiber voor gebruik door Zone.college zie aanbestedingsdocument
Interne Kennung: 1