172340-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Technischer Simulator für Forschung, Prüfungen und Wissenschaft – UK2LF - Ultrazvukový simulátor včetně modulů
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUK2LF - Ultrazvukový simulátor včetně modulů
BeschreibungPředmětem zakázky je výukový simulátor ultrazvukového vyšetření srdce, plic a orgánů dutiny břišní. Účelem simulátoru je nácvik diagnostiky pomocí ultrazvukového zobrazovače. Simulátor by měl věrně ukazovat jak zdravé orgány, tak širokou škálu jejich patologií. Součástí systému musí být figurína lidského těla(torzo), s konstrukcí a povrchem umožňující nácvik palpační orientace. Pro získání praktických návyků je nezbytný realistický model ultrazvukových sond pro jednotlivá vyšetření – srdce a plíce přes hrudník, srdce skrz jícen a břišní dutina. Přístroj musí napodobovat běžná zobrazení užívaná v sonografii, tedy minimálně – b-mód, m-mód, doppler a 3D mód. Pro názornost výuky je též vhodné synchronní zobrazení virtuálních modelů jednotlivých orgánů jak na monitoru společně s echografy, tak pomocí 3D rozšířené reality v těle figuríny.
Interne KennungUK2LF/38293/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38970000 Technischer Simulator für Forschung, Prüfungen und Wissenschaft
5. Los
LosLOT-0001