See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: NO Inhuur Informatiebeveiligingsadviseur
Beschreibung: WSRL heeft een Informatiebeveiligingsadviseur binnen het project implementatie NIS2/CBW gecontracteerd. De informatiebeveiligingsadviseur is veelzijdig en ervaren en draagt bij aan diverse trajecten op het gebied van informatiebeveiliging. De inzet is gericht op het versterken van de informatiebeveiliging binnen de organisatie, in lijn met de BIO en relevante wet- en regelgeving. De naderende NIS2/CBW wetgeving voorziet een inhuur voor een periode tot en met eind 2027 om te voldoen aan de wet-regelgeving. De opdracht is ontstaan door het aflopen van de huidige Overeenkomst.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000