See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych i mieszanych na terenie Miasta Jasła w 2025 r. i 2026 r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: odbieranie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i mieszanych (nieruchomości w części wykorzystywane jako nieruchomości zamieszkałe, a w części jako nieruchomości niezamieszkałe (np. działalność gospodarcza, obiekty użyteczności publicznej, itp.)) z terenu miasta Jasła i zagospodarowanie odebranych odpadów, w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów przygotowania do ponownego użycia i recyklingu oraz ograniczenia masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania, o których mowa w ustawie z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Dz. U. z 2024 r., poz. 399 ze zm.) zwanej dalej ustawą o utrzymaniu czystości i porządku w gminach. Zagospodarowanie odpadów powinno być zgodne z obowiązującymi przepisami, w szczególności z ustawą z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (Dz. U. z 2023 r., poz. 1587 ze zm.) zwanej dalej ustawą o odpadach, ustawą o utrzymaniu czystości i porządku w gminach oraz Planem Gospodarki Odpadami dla Województwa Podkarpackiego, zwanego dalej WPGO. Zagospodarowanie odpadów powinno być zgodne z hierarchią sposobów postępowania z odpadami. Odebrane niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne należy przekazywać bezpośrednio do instalacji komunalnych. Odpady należy odbierać wyłącznie z nieruchomości zamieszkałych i mieszanych. Szacunkowa ilość odpadów komunalnych przewidziana do odebrania z terenu miasta Jasła w całym okresie realizacji zamówienia wyniesie około 20028 Mg (ton), w tym: - niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne i pozostałości po segregacji odpadów komunalnych (kod 200301) w ilości około 12240 Mg (ton); - selektywnie zebrane odpady komunalnych typu: tworzywa sztuczne / metale / opakowania wielomateriałowe w ilości około: 2640 Mg (ton); - selektywnie zebrane odpady komunalnych typu papier w ilości około: 360 Mg (ton) - selektywnie zebrane odpady komunalnych typu szkło w ilości około: 720 Mg (ton); - odpady ulegające biodegradacji (odpady zielone kod 200201) w ilości około: 2880 Mg (ton); - odpady wielkogabarytowe oraz zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny (kod 200307) w ilości około 888 Mg (ton); - zużyte opony (kod 160103): 36 Mg (ton); - odpady budowlane i rozbiórkowe (kod 170107) w ilości około: 72 Mg (ton); - odpady kuchenne ulegające biodegradacji (kod 200108) w ilości około: 192 Mg (ton).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Haupteinstufung (cpv): 90524300 Beseitigung von biologischen Abfällen