172351-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Geschenkartikel – Eindejaarsgeschenken
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelEindejaarsgeschenken
BeschreibungHet leveren van eindejaarsgeschenken aan alle medewerkers van Avans, waarbij wordt voorzien in een breed aanbod (keuzeconcept) Het huidig aantal medewerkers is 3419 en het aantal stagiaires is 77 (peildatum 09-02-2026).
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18530000 Geschenkartikel
5. Los
LosLOT-0000
Interne Kennung1