172363-2025 - Ergebnis
Polen – Personensonderbeförderung (Straße) – Świadczenie usługi transportu sanitarnego na potrzeby Szpitala Pomnik Chrztu Polski w Gnieźnie
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usługi transportu sanitarnego na potrzeby Szpitala Pomnik Chrztu Polski w Gnieźnie
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie transportu sanitarnego pacjentów oraz materiałów biologicznych i materiałów wykorzystywanych do udzielania świadczeń zdrowotnych, wymagających specjalnych warunków transportu na potrzeby Szpitala Pomnik Chrztu Polski w Gnieźnie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung15419-2025
Interne KennungDZP.240.30.2024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji określonego w art. 441 ustawy Prawo zamówień publicznych, które będzie polegało na zleceniu transportu POZ Wykonawcy. W przypadku wystawienia takiego zlecenia Wykonawca wystawia fakturę na kwotę zapłaty z Narodowego Funduszu Zdrowia. W razie zlecenia realizacji usług na rzecz POZ, w ramach umów posiadanych przez Zamawiającego, zlecenia transportu będą składane bezpośrednio przez pracowników danego POZ. Realizacja prawa opcji polegać będzie na zwiększeniu ilości zamówienia podstawowego w zakresie do 30% wartości zamówienia. Szczegółowe regulacje określono we wzorze umowy, stanowiącym Załącznik nr 9 do SWZ. Na podstawie art. 31 ust. 2 ustawy pzp Zamawiający informuje, że wysokość prawa opcji wynosi 2 715 264, 36 zł, co daje łącznie:11 715 264, 36 zł.