See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Lone Worker Toepassing
Beschreibung: Om te kunnen voldoen aan de veiligheidsdoelstelling en de medewerker centraal te stellen, wordt in dit dossier een smartphone applicatie aangekocht die in de volgende situaties soelaas kan brengen: - Valdetectie (man down) - Timer alarm voor het werken in situaties waar er geen bereik is. - Alarmfunctie mocht zich een noodsituatie voordoen - Alarmfunctie bij agressie Het doel is om deze functies ter beschikking te stellen op de bedrijfssmartphone. De werknemer zal de applicatie kunnen activeren en deactiveren. Een belangrijk kwaliteitscriterium is de taal van de applicatie, waarvan Fluvius verwacht dat dit Nederlands zal zijn.
Interne Kennung: FLU24D008
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35113000 Schutzausrüstung, 35100000 Not- und Sicherheitsausrüstungen, 35113100 Geländeabsicherungseinrichtungen, 35121000 Sicherheitsausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: FLU24D008 - 1
Beschreibung: Beveiligingsuitrusting
Interne Kennung: 1