See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Poskytování služeb provozní podpory a dalšího rozvoje JPŘ PSV
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zajištění provozu a podpory funkčního celku – skupiny aplikací souhrnně pojmenovaných jako Jednotné portálové řešení práce a sociálních věcí (souhrnně jako „JPŘ PSV“), které zahrnuje zejména provedení následujících činností: - služby převzetí JPŘ PSV; - služby podpory provozu JPŘ PSV; - služby rozvoje JPŘ PSV; - služby ukončení plnění JPŘ PSV. Tento požadavek s sebou nese i podporu přechodných architektur. Detailní specifikace předmětu plnění veřejné zakázky je uvedena v Zadávací dokumentaci a jejích přílohách, zejm. Příloze B Zadávací dokumentace.
Interne Kennung: 07/2024
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72222300 Informationstechnologiedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72261000 Software-Unterstützung, 72253200 Systemunterstützung, 48810000 Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0002
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vyhrazená změna dodavatele v průběhu plnění závazku ze Smlouvy na plnění předmětu veřejné zakázky, a to v případě, že dojde k ukončení Smlouvy do uplynutí 12. (dvanáctého) měsíce od účinnosti Smlouvy; toto právo je zadavatel oprávněn uplatnit do jednoho (1) měsíce od právního jednání, na základě kterého bude Smlouva ukončena