See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizacja infrastruktury wodno-kanalizacyjnej na terenie gmin należących do Związku Gmin Dorzecza Wisłoki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż: • 4 szt. wodomatów • 12 szt. agregatów prądotwórczych • 1 beczkowózu asenizacyjnego • 1 wysokociśnieniowego urządzenia do hydrodynamicznego czyszczenia kanalizacji • 1 przyczepy do transportu wody pitnej
Vorherige Bekanntmachung: 479995-2024
Interne Kennung: ZG.BO.271.7.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający na podstawie art. 138 ust. 4 ustawy pzp, wyznacza termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w art. 138 ust. 1 z uwagi na fakt, iż składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust.1 ustawy.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34200000 Fahrzeugkarosserien, Anhänger oder Sattelanhänger
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I – dostawa i montaż 4 sztuk wodomatów
Beschreibung: dostawa i montaż 4 sztuk wodomatów
Los: LOT-0002
Titel: Część II – dostawa i montaż 12 sztuk agregatów prądotwórczych
Beschreibung: dostawa i montaż 12 sztuk agregatów prądotwórczych
Haupteinstufung (cpv): 31120000 Generatoren
Los: LOT-0003
Titel: Część III – dostawa: • 1 beczkowózu asenizacyjnego • 1 wysokociśnieniowego urządzenia do hydrodynamicznego czyszczenia kanalizacji • 1 przyczepy do transportu wody pitnej
Beschreibung: dostawa: 1 beczkowózu asenizacyjnego • 1 wysokociśnieniowego urządzenia do hydrodynamicznego czyszczenia kanalizacji • 1 przyczepy do transportu wody pitnej