See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych do Powiatowego Domu Pomocy Społecznej w Ostrowinie i filii Jemielna z podziałem na zadania
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa artykułów spożywczych do Powiatowego Domu Pomocy Społecznej w Ostrowinie i filii w Jemielnej z podziałem na zadania. 2. Szczegółowy wykaz i ilości artykułów spożywczych objętych przedmiotem zamówienia w danym zadaniu zawiera formularz asortymentowo - cenowy stanowiący załącznik do SWZ. 3. Zamówienie określa maksymalne potrzeby Zamawiającego. Określone ilości są ilościami szacunkowymi i określonymi w oparciu o przewidywane zużycie w okresie obowiązywania umowy. Służą do wyliczenia ceny oferty i porównania złożonych ofert. 4. Dostawy następować będą sukcesywnie, na podstawie zamówień częściowych składanych przez upoważnionego pracownika Zamawiającego telefonicznie lub emailem. Termin jednorazowej dostawy nie może być dłuższy 2 dni robocze od otrzymania zamówienia od Zamawiającego (Termin jednorazowej dostawy stanowi jedno z kryteriów oceny ofert). Dostawy będą się odbywały w godzinach od 7:00 do 10:00 od poniedziałku do piątku, 2-3 razy w tygodniu. 5.Wykonawca zobowiązany będzie dostarczać zamówiony towar do siedziby Zamawiającego na adres: Ostrowina 21, 56-400 Oleśnica – magazyn żywnościowy oraz do filii Jemielna 15, 56-420 Bierutów.
Interne Kennung: ZP/03/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1
Beschreibung: Zadanie nr 1 - Dostawa warzyw i owoców Szczegółowy wykaz i ilości artykułów spożywczych w zadaniu zawiera formularz asortymentowo - cenowy stanowiący załącznik do SWZ.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2
Beschreibung: Zadanie nr 2 - Dostawa różnych artykułów spożywczych Szczegółowy wykaz i ilości artykułów spożywczych zawiera formularz asortymentowo - cenowy stanowiący załącznik do SWZ.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3
Beschreibung: Zadanie nr 3 - Dostawa nabiału i produktów mleczarskich Szczegółowy wykaz i ilości artykułów spożywczych zawiera formularz asortymentowo - cenowy stanowiący załącznik do SWZ.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4
Beschreibung: Zadanie nr 4 - Dostawa mięsa wieprzowego, podrobów wieprzowych oraz produktów mięsnych Szczegółowy wykaz i ilości artykułów spożywczych zawiera formularz asortymentowo - cenowy stanowiący załącznik do SWZ.
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5
Beschreibung: Zadanie nr 5 - Dostawa pieczywa Szczegółowy wykaz i ilości artykułów spożywczych zawiera formularz asortymentowo - cenowy stanowiący załącznik do SWZ.
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6
Beschreibung: Zadanie nr 6 - Dostawa drobiu, podrobów i wyrobów drobiowych Szczegółowy wykaz i ilości artykułów spożywczych zawiera formularz asortymentowo - cenowy stanowiący załącznik do SWZ.
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7
Beschreibung: Zadanie nr 7 - Dostawa mrożonek Szczegółowy wykaz i ilości artykułów spożywczych zawiera formularz asortymentowo - cenowy stanowiący załącznik do SWZ.
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 8
Beschreibung: Zadanie nr 8 - Dostawa ryb Szczegółowy wykaz i ilości artykułów spożywczych zawiera formularz asortymentowo - cenowy stanowiący załącznik do SWZ.
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie nr 9
Beschreibung: Zadanie nr 9 - Dostawa jaj Szczegółowy wykaz i ilości artykułów spożywczych zawiera formularz asortymentowo - cenowy stanowiący załącznik do SWZ.
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie nr 10
Beschreibung: Zadanie nr 10 - Dostawa produktów dietetycznych Szczegółowy wykaz i ilości artykułów spożywczych zawiera formularz asortymentowo - cenowy stanowiący załącznik do SWZ.
Interne Kennung: 10