17253-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Bauarbeiten – Modernizace a zkapacitnění úpravny vody Seč
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizace a zkapacitnění úpravny vody Seč
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je modernizace a zkapacitnění úpravny vody Seč včetně zkapacitnění přívodu surové vody, který přivádí surovou vodu z údolní nádrže na úpravnu vody Seč. Dále dojde k modernizaci a zkapacitnění vodárenské soustavy Heřmanoměstecka. Úpravou stávajících čerpacích stanic a vodojemů Konopáč, Kostelec a Prachovice dojde k propojení vodárenské soustavy, které umožní oboustranné kaskádové zásobování pitnou vodou mezi těmito objekty.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45232430 Arbeiten an Wasseraufbereitungsanlagen, 45252126 Bau von Trinkwasseraufbereitungsanlagen, 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen, 45231000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45232430 Arbeiten an Wasseraufbereitungsanlagen, 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen, 45231000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, 45252126 Bau von Trinkwasseraufbereitungsanlagen