See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: PRODUKTY FARMACEUTYCZNE
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów farmaceutycznych: produkty farmaceutyczne różne, produkty lecznicze przeciwko chorobie Parkinsona, antybiotyki, środki przeciwinfekcyjne do użytku ogólnoustrojowego, szczepionki, środki przeciwnowotworowe, immunomodulacyjne płyny infuzyjne, heparyny, środki antyseptyczne i dezynfekcyjne, produkty lecznicze używane przy cukrzycy, insuliny, produkty lecznicze do leczenia zaburzeń w funkcjonowaniu przewodu pokarmowego i metabolizmu, produkty lecznicze dla układu nerwowego, produkty lecznicze dla układu sercowo-naczyniowego, krwi, organów krwiotwórczych oraz układu krążenia, produkty lecznicze dla układu mięśniowo-szkieletowego, środki lecznicze dla układu oddechowego, środki ginekologiczne, środki przeciw nadciśnieniu, środki przeciwbólowe, znieczulające, albuminy, produkty do żywienia dojelitowego i pozajelitowego, środki obniżające krzepliwość krwi, środki przeczyszczające, środki rozluźniające mięśnie, roztwory lecznicze, formalina i formaldehyd dla „Kutnowskiego Szpitala Samorządowego” Spółka z o.o., ul. Kościuszki 52, 99-300 Kutno.
Interne Kennung: ZP/3/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33661400 Antiparkinsonmittel, 33692500 Injizierbare Lösungen, 24111500 Medizinische Gase, 33650000 Antiinfektiva zur systemischen Anwendung, Impfstoffe, Antineoplastika und Immunmodulatoren, 33692510 Intravenöse Flüssigkeiten, 33641200 Andere Gynäkologika, 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel, 33615000 Antidiabetika, 33660000 Arzneimittel für Nervensystem und Sinnesorgane, 33675000 Antihistaminika zur systemischen Anwendung, 33622000 Arzneimittel für das kardiovaskuläre System, 33622200 Antihypertonika, 33670000 Arzneimittel für den Respirationstrakt, 33612000 Mittel bei funktionellen gastrointestinalen Störungen, 33692200 Produkte für die parenterale Ernährung, 33615100 Insulin, 33620000 Arzneimittel für Blut, Blut bildende Organe und das kardiovaskuläre System, 33632000 Arzneimittel für das Muskel- und Skelettsystem, 33621100 Antithrombotische Mittel, 33613000 Laxanzien, 33632200 Muskelrelaxanzien, 33692000 Arzneimittellösungen, 24326000 Aldehyd, Keton, organische Peroxide und Ether
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet Nr 1
Beschreibung: Leki wyszczególnione w Pakiecie Nr 1 - Załącznik Nr 2
Interne Kennung: Pakiet Nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet Nr 2
Beschreibung: Leki wyszczególnione w Pakiecie Nr 2 - Załącznik Nr 2
Interne Kennung: Pakiet Nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet Nr 3
Beschreibung: Leki wyszczególnione w Pakiecie Nr 3 - Załącznik Nr 2
Interne Kennung: Pakiet Nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet Nr 4
Beschreibung: Leki wyszczególnione w Pakiecie Nr 4 - Załącznik Nr 2
Interne Kennung: Pakiet Nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet Nr 5
Beschreibung: Leki wyszczególnione w Pakiecie Nr 5 - Załącznik Nr 2
Interne Kennung: Pakiet Nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet Nr 6
Beschreibung: Leki wyszczególnione w Pakiecie Nr 6 - Załącznik Nr 2
Interne Kennung: Pakiet Nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet Nr 7
Beschreibung: Leki wyszczególnione w Pakiecie Nr 7 - Załącznik Nr 2
Interne Kennung: Pakiet Nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet Nr 8
Beschreibung: Leki wyszczególnione w Pakiecie Nr 8 - Załącznik Nr 2
Interne Kennung: Pakiet Nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet Nr 9
Beschreibung: Leki wyszczególnione w Pakiecie Nr 9 - Załącznik Nr 2
Interne Kennung: Pakiet Nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet Nr 10
Beschreibung: Leki wyszczególnione w Pakiecie Nr 10 - Załącznik Nr 2
Interne Kennung: Pakiet Nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet Nr 11
Beschreibung: Leki wyszczególnione w Pakiecie Nr 11 - Załącznik Nr 2
Interne Kennung: Pakiet Nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet Nr 12
Beschreibung: Leki wyszczególnione w Pakiecie Nr 12 - Załącznik Nr 2
Interne Kennung: Pakiet Nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet Nr 13
Beschreibung: Leki wyszczególnione w Pakiecie Nr 13 - Załącznik Nr 2
Interne Kennung: Pakiet Nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet Nr 14
Beschreibung: Leki wyszczególnione w Pakiecie Nr 14 - Załącznik Nr 2
Interne Kennung: Pakiet Nr 14
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet Nr 15
Beschreibung: Leki wyszczególnione w Pakiecie Nr 15 - Załącznik Nr 2
Interne Kennung: Pakiet Nr 15
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet Nr 16
Beschreibung: Leki wyszczególnione w Pakiecie Nr 16 - Załącznik Nr 2
Interne Kennung: Pakiet Nr 16
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet Nr 17
Beschreibung: Leki wyszczególnione w Pakiecie Nr 17 - Załącznik Nr 2
Interne Kennung: Pakiet Nr 17
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet Nr 18
Beschreibung: Leki wyszczególnione w Pakiecie Nr 18 - Załącznik Nr 2
Interne Kennung: Pakiet Nr 18
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet Nr 19
Beschreibung: Leki wyszczególnione w Pakiecie Nr 19 - Załącznik Nr 2
Interne Kennung: Pakiet Nr 19
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet Nr 20
Beschreibung: Leki wyszczególnione w Pakiecie Nr 20 - Załącznik Nr 2
Interne Kennung: Pakiet Nr 20
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet Nr 21
Beschreibung: Leki wyszczególnione w Pakiecie Nr 21 - Załącznik Nr 2
Interne Kennung: Pakiet Nr 21
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet Nr 22
Beschreibung: Leki wyszczególnione w Pakiecie Nr 22 - Załącznik Nr 2
Interne Kennung: Pakiet Nr 22
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet Nr 23
Beschreibung: Leki wyszczególnione w Pakiecie Nr 23 - Załącznik Nr 2
Interne Kennung: Pakiet Nr 23
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet Nr 24
Beschreibung: Leki wyszczególnione w Pakiecie Nr 24 - Załącznik Nr 2
Interne Kennung: Pakiet Nr 24
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet Nr 25
Beschreibung: Leki wyszczególnione w Pakiecie Nr 25 - Załącznik Nr 2
Interne Kennung: Pakiet Nr 25
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet Nr 26
Beschreibung: Leki wyszczególnione w Pakiecie Nr 26 - Załącznik Nr 2
Interne Kennung: Pakiet Nr 26
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet Nr 27
Beschreibung: Leki wyszczególnione w Pakiecie Nr 27 - Załącznik Nr 2
Interne Kennung: Pakiet Nr 27
Los: LOT-0028
Titel: Pakiet Nr 28
Beschreibung: Leki wyszczególnione w Pakiecie Nr 28 - Załącznik Nr 2
Interne Kennung: Pakiet Nr 28
Los: LOT-0029
Titel: Pakiet Nr 29
Beschreibung: Leki wyszczególnione w Pakiecie Nr 29 - Załącznik Nr 2
Interne Kennung: Pakiet Nr 29
Los: LOT-0030
Titel: Pakiet Nr 30
Beschreibung: Leki wyszczególnione w Pakiecie Nr 30 - Załącznik Nr 2
Interne Kennung: Pakiet Nr 30
Los: LOT-0031
Titel: Pakiet Nr 31
Beschreibung: Leki wyszczególnione w Pakiecie Nr 31 - Załącznik Nr 2
Interne Kennung: Pakiet Nr 31
Los: LOT-0032
Titel: Pakiet Nr 32
Beschreibung: Leki wyszczególnione w Pakiecie Nr 32 - Załącznik Nr 2
Interne Kennung: Pakiet Nr 32
Los: LOT-0033
Titel: Pakiet Nr 33
Beschreibung: Leki wyszczególnione w Pakiecie Nr 33 - Załącznik Nr 2
Interne Kennung: Pakiet Nr 33
Los: LOT-0034
Titel: Pakiet Nr 34
Beschreibung: Leki wyszczególnione w Pakiecie Nr 34 - Załącznik Nr 2
Interne Kennung: Pakiet Nr 34
Los: LOT-0035
Titel: Pakiet Nr 35
Beschreibung: Leki wyszczególnione w Pakiecie Nr 35 - Załącznik Nr 2
Interne Kennung: Pakiet Nr 35
Los: LOT-0036
Titel: Pakiet Nr 36
Beschreibung: Leki wyszczególnione w Pakiecie Nr 36 - Załącznik Nr 2
Interne Kennung: Pakiet Nr 36
Los: LOT-0037
Titel: Pakiet Nr 37
Beschreibung: Leki wyszczególnione w Pakiecie Nr 37 - Załącznik Nr 2
Interne Kennung: Pakiet Nr 37
Los: LOT-0038
Titel: Pakiet Nr 38
Beschreibung: Leki wyszczególnione w Pakiecie Nr 38 - Załącznik Nr 2
Interne Kennung: Pakiet Nr 38
Los: LOT-0039
Titel: Pakiet Nr 39
Beschreibung: Leki wyszczególnione w Pakiecie Nr 39 - Załącznik Nr 2
Interne Kennung: Pakiet Nr 39
Los: LOT-0040
Titel: Pakiet Nr 40
Beschreibung: Leki wyszczególnione w Pakiecie Nr 40 - Załącznik Nr 2
Interne Kennung: Pakiet Nr 40
Los: LOT-0041
Titel: Pakiet Nr 41
Beschreibung: Leki wyszczególnione w Pakiecie Nr 41 - Załącznik Nr 2
Interne Kennung: Pakiet Nr 41