See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Meerinzicht Functioneel beheerder en consultant vergunningsysteem VTH
Beschreibung: Inhuur consultant/functioneel applicatiebeheerder vth software Centric Leefomgeving. Sinds maart 2023 werken de gemeenten Ermelo, Harderwijk, Zeewolde samen in dezelfde VTH / omgevingswet software CLO. De CLO applicatie is nog in ontwikkeling en er worden wekelijks nieuwe release notes gedeeld. Deze nieuwe releases moeten doorgevoerd worden en de impact moet beoordeeld en gedeeld worden. Naast de release notes uit de leverancier, zijn er inrichtings- en koppelingwensen vanuit de eindgebruikers en key-users, ook deze wensen dienen door applicatiebeheer uitgevoerd te worden. Tot slot worden er, vanwege de uitgebreidere Omgevingswet en de Woo, meer wettelijke eisen gesteld aan de invulling en werking van CLO. Bijvoorbeeld de toevoeging van Horeca- en evenementenvergunningen en de verplichte Woo publicaties van aangevraagde, verleende en geweigerde vergunningen. De gevraagde inhuur is tijdelijke extra capaciteit voor de inrichtingsfase in te zetten. De uitbreiding van de geeft ruimte om extra werkzaamheden in te vullen en een inhaalslag te maken op lopende procesinrichtingen en (TopDesk) meldingen. De extra incidentele capaciteit wordt ingezet voor de volgende projecten: - Inrichten werkproces Evenementenvergunningen en Horecavergunningen - Inrichten werkproces Kap- en Sloopvergunningen - Inrichten grafische werkproces weergave - Inrichten geharmoniseerde brievensets en sjablonen voor bovenstaande werkprocessen - Inrichten toezicht- en handhavingsproces in CHEPP applicatie - Inrichten geharmoniseerde checklisten voor toezicht en handhaving
Interne Kennung: T124158
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Dynamisch aankoopsysteem
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000