172610-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Medizinische Verbrauchsartikel – Dynamický nákupní systém na dodávky zdravotnického spotřebního materiálu
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDynamický nákupní systém na dodávky zdravotnického spotřebního materiálu
BeschreibungDílčí veřejné zakázky na dodávky zdravotnického spotřebního materiálu včetně dopravy do místa plnění
Interne KennungDNS/26/2
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensPředmětem tohoto zadávacího řízení je zavedení dynamického nákupního systému na dodávky zdravotnického materiálu pro Nemocnici Třebíč, příspěvkovou organizaci, na dobu neurčitou. DNS není rozdělen do kategorií.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungDílčí veřejné zakázky na dodávky zdravotnického spotřebního materiálu