2. Verfahren
Verfahren
Titel: Grondverzet 2026
Beschreibung: De werkzaamheden omvatten het in opdracht van Enexis verplaatsen van grond en vrijmaken van kabels en leidingen en bijkomende werkzaamheden zoals het herstellen van straatwerk. Dit betreft zowel inzet bij storingen als bij geplande werkzaamheden. Voor verdere info zie aanbestedingsdocumenten.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie documentatie.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45112000 Aushub- und Erdbewegungsarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45112500 Erdbewegungsarbeiten, 45520000 Vermietung von Maschinen für Erdbewegungen mit Bedienungspersonal
5. Los
Los: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Zie documentatie.
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45112000 Graafwerkzaamheden en grondverzet
Aanvullende classificatie (cpv): 45112500 Grondverzet, 45520000 Verhuur van grondverzetmachines met bedieningspersoneel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000