172632-2026 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen – Świadczenie kompleksowej usługi prania wraz z transportem i najmem bielizny ogólnoszpitalnej oraz świadczenie kompleksowej usługi prania wraz z transportem bielizny ogólnoszpitalnej i asortymentu będącego własnością Zamawiającego
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie kompleksowej usługi prania wraz z transportem i najmem bielizny ogólnoszpitalnej oraz świadczenie kompleksowej usługi prania wraz z transportem bielizny ogólnoszpitalnej i asortymentu będącego własnością Zamawiającego
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest Świadczenie kompleksowej usługi prania wraz z transportem i najmem bielizny ogólnoszpitalnej oraz świadczenie kompleksowej usługi prania wraz z transportem bielizny ogólnoszpitalnej i asortymentu będącego własnością Zamawiającego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera: a) Formularz cenowy, b) Opis przedmiotu zamówienia c) Wzór umowy, d) Informacja dotycząca bielizny objętej usługą prania będąca własnością Zamawiającego e) Szczegółowe wymagania dotyczące programu komputerowego służącego do prowadzenia ewidencji kompleksowej usługi prania f) Dodatkowe wymagania dotyczące transportu i pakowania bielizny g) Wymagania dotyczące automatycznych dystrybutorów h) Harmonogram odbioru/dostawy bielizny i) Wzór nadruku j) Limity zamówień dla poszczególnych oddziałów, komórek organizacyjnych k) Wykaz wykonywanych usług l) Zobowiązanie innego podmiotu do oddania do dyspozycji Wykonawcy niezbędnych zasobów
Vorherige Bekanntmachung138434-2026
Interne KennungDZ.3321.63.2026
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98310000 Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18110000 Berufskleidung, 33199000 Medizinische Kleidung, 39291000 Wäschereibedarf, 98311000 Abholdienst für Wäsche, 98315000 Bügeln, 39141300 Geschirr- und Wäscheschränke
5. Los
LosLOT-0001
TitelŚwiadczenie kompleksowej usługi prania wraz z transportem i najmem bielizny ogólnoszpitalnej oraz świadczenie kompleksowej usługi prania wraz z transportem bielizny ogólnoszpitalnej i asortymentu będącego własnością Zamawiającego.