2. Verfahren
Verfahren
Titel: Linia użyteczności publicznej gminnych przewozów autobusowych. Linia komunikacyjna: Kańczuga - Żuklin - Krzeczowice - Bóbrka Kańczucka - Krzeczowice - Żuklin Kańczuga
Beschreibung: Świadczenie usług w zakresie gminnych przewozów autobusowych. Linia komunikacyjna: Kańczuga - Żuklin - Krzeczowice - Bóbrka Kańczucka - Krzeczowice - Żuklin Kańczuga
Interne Kennung: RRG.7240.01.2026
Verfahrensart: Wettbewerbliche Vergabeverfahren (Artikel 5 Absatz 3 der Verordnung (EG) Nr. 1370/2007)
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: RRG.7240.01.2026.WS
Menge: 48 000 Kilometer