172706-2026 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Transport i zagospodarowanie odpadów z tworzyw sztucznych o kodzie odpadów 20 01 39 z Zakładu Utylizacji Odpadów w Elblągu
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Transport i zagospodarowanie odpadów z tworzyw sztucznych o kodzie odpadów 20 01 39 z Zakładu Utylizacji Odpadów w Elblągu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi odbioru, transportu oraz zagospodarowania odpadów komunalnych dostarczanych do Zakładu Utylizacji Odpadów w Elblągu, o kodzie odpadu 20 01 39 – tworzywa sztuczne. Łączna szacunkowa ilość odpadów do odbioru (transportu) i zagospodarowania w okresie obowiązywania umowy wynosi ok. 3840 Mg / rok Minimalna ilość odpadów do odbioru (transportu) i zagospodarowania w okresie obowiązywania umowy wynosi 2500 Mg
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: DN-ZP-PN-01/2026