2. Verfahren
Verfahren
Titel: Detacheren van medewerkers voor de Participatiebanen binnen CZSK
Beschreibung: De Aanbestedende Dienst nodigt SW-Bedrijven uit om in te schrijven voor de aanbesteding voor werven, selecteren en detacheren van medewerkers voor de Participatiebanen binnen CZSK. De Koninklijke Marine wenst met betrekking tot het behalen van het opgestelde quotum in “Wet banen afspraak”, wat per schooljaar is gesteld op ongeveer 120, door middel van het detacheren van medewerkers die behoren tot de doelgroep voor de participatiebanen met een loonwaarde tussen de 30 en 70% een Raamovereekomst wil afsluiten voor 3 schooljaren vanaf schooljaar 2025-2026 met 4 opties tot een jaar verlenging. In overeenstemming met art. 82 van de Aanbestedingswet 2012, is deelname aan deze aanbestedingsprocedure voorbehouden aan sociale werkplaatsen en aan ondernemers die de maatschappelijke en professionele integratie van gehandicapten of kansarmen tot hoofddoel hebben. Ten minste 30% van de werknemers van deze werkplaatsen of ondernemingen zijn gehandicapt of kansarme werknemers.
Interne Kennung: ATB 21056593-20
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85300000 Dienstleistungen des Sozialwesens und zugehörige Dienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 75130000 Unterstützende Dienste für die öffentliche Verwaltung, 85312000 Dienstleistungen der Sozialfürsorge, ohne Unterbringung, 85320000 Dienstleistungen im Sozialwesen
5. Los
Los: LOT-0000
Menge: 1 000 000 Stunden