2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dokumenty w standardzie PIK HL7 Centrum e-Zdrowie (9 dokumentów) i Integracja z CeZ w zakresie digitalizacji karty leczenia - Ucyfrowienie + indeksacja
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje: 1. Dokumenty w standardzie PIK HL7 Centrum e-Zdrowie (9 dokumentów) - 1 kpl. Rozbudowa systemów szpitalnych Rozszerzenie EDM o nowe dokumenty ustawowe, integrację z platformą P1 w zakresie wskazanych dokumentów wraz z monitorowaniem poziomu ich indeksacji o 9 dokumentów: - opisy badań histopatologicznych, - opisy badań cytologicznych, - karta diagnostyki i leczenia onkologicznego (e-DILO), - plan leczenia onkologicznego, - Patient Summary (Karta zdrowia pacjenta), - karta opieki kardiologicznej (e-KOK), - karta medycznych czynności ratunkowych, - karta medyczna lotniczego zespołu ratownictwa medycznego, - dokumenty medycyny pracy (dokument orzeczenia lekarskiego oraz wytyczne wynikające z warunków pracy lub stanowiska pracy). W ramach gwarancji Wykonawca zobowiązuje się do objęcia nadzorem autorskim i serwisem oprogramowania aplikacyjnego HIS przez okres 36 miesięcy od daty podpisania umowy wraz z usługami aktualizacji dostarczonego oprogramowania. Integracja z CeZ w zakresie digitalizacji karty leczenia - Ucyfrowienie + indeksacja - 1 kpl. Ucyfrowienie dokumentacji medycznej Integracja z P1 - wsparcie digitalizacji dokumentacji medycznej Wymagania funckjonalne: - Możliwość monitorowania poziomu zaindeksowania dokumentów (karty informacyjne) - z uwzględnieniem kart przekazanych do centralnego repozytorium Centrum e-Zdrowia dla zdigitalizowanej papierowej dokumentacji medycznej z podziałem na jednostki organizacyjne (możliwość monitorowania wskaźnika na poziomie kierowników poszczególnych jednostek org.), z dokładnością do miesiąca. - Możliwość ponownej wysyłki indeksów do P1 i przeglądu błędów indeksacji z poziomu GUI HIS (w tym możliwość wykonania reindeksacji w trybie synchronicznym bezpośrednio z ekranu dokumentacji medycznej w danych pobytu pacjenta w szpitalu.) - Możliwość wymuszenia reindeksacji z poziomu GUI repozytorium EDM - Funkcjonalność tworzenia dokumentów elektronicznych zgodnych z szablonem PIK HL7 CDA dla dokumentów zdigitalizowanych na bazie zarejestrowanych w systemie dokumentów zeskanowanych. - Możliwość poświadczenia zgodności dokumentu zdigitalizowanego z oryginałem przez złożenie podpisu elektronicznego. - Integracja z platformą P1 zgodnie z udostępnioną specyfikacją usług dla dokumentów zdigitalizowanych. - Automatyczna reindeksacja dokumentów, dla których ustała przyczyna braku możliwości zaindeksowania (np. przekazano z opóźnieniem ZM) - proces działający w tle w oparciu o dostarczoną konfigurację. - Możliwość przebudowy indeksu dokumentu i wysyłki do P1 bez konieczności tworzenia i podpisu nowej wersji dokumentu w przypadku braku ID ZM - Prezentacja wskaźników indeksacji dokumentów oraz listy problemów związanych z indeksacją danych w systemie P1 - Wskazanie działań naprawczych dla problemów indeksacji dokumentów w P1 i dostęp do funkcjonalności je realizujących -Przygotowanie listy dokumentów podlegających indeksowaniu w P1, ale niezaindeksowanych W ramach gwarancji Wykonawca zobowiązuje się do objęcia nadzorem autorskim oprogramowania aplikacyjnego HIS przez okres 36 miesięcy od daty podpisania umowy wraz z usługami aktualizacji dostarczonego oprogramowania. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ. 2. Wykonawca zobowiązany będzie do przedłożenia w dniu zawarcia umowy polisy ubezpieczeniowej w zakresie prowadzonej działalności na kwotę brutto 1.000.000.00 zł (słownie jeden milion złotych). 3. Postępowanie dotyczy programu z Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO), w ramach: 1) inwestycji D1.1.2 przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia w ramach projektu. 2) projektu: przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia w Szpitalu Specjalistycznym im. Stefana Żeromskiego SPZOZ w Krakowie. 3) zadania: zwiększenie poziomu cyberbezpieczeństwa w Szpitalu. 4. Zamawiający zgodnie z art. 257 ustawy PZP przewiduje unieważnienie postępowania w sytuacji, gdy środki publiczne nie zostaną mu przyznane.
Interne Kennung: SZP-271-5/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48180000 Medizinsoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72230000 Entwicklung von kundenspezifischer Software, 72253200 Systemunterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dokumenty w standardzie PIK HL7 Centrum e-Zdrowie (9 dokumentów) - 1 kpl. Integracja z CeZ w zakresie digitalizacji karty leczenia - Ucyfrowienie + indeksacja - 1 kpl.
Beschreibung: Dokumenty w standardzie PIK HL7 Centrum e-Zdrowie (9 dokumentów) - 1 kpl. Integracja z CeZ w zakresie digitalizacji karty leczenia - Ucyfrowienie + indeksacja - 1 kpl. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 72253200 Systemunterstützung, 72263000 Software-Implementierung