See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa leków w podziale na zadania asortymentowe
Beschreibung: Dostawa leków w podziale na zadania asortymentowe zgodnie z załącznikiem asortymentowo-cenowym nr 3 do SWZ Zadanie 1 – Leki różne Zadanie 2 -Leki różne Zadanie 3- Leki różne Zadanie 4 –Leki różne Zadanie 5 – Leki psychotropowe Zadanie 6 – Narkotyk Zadanie 7-Sewofluran Zadanie 8 – Leki różne Zadanie 9 -Nadroparine Zadanie 10- Leki różne Zadanie 11 –Leki różne Zadanie 12 – Leki różne Zadanie 13 – Exacyl Zadanie 14 - Leki różne Zadanie 15 – No-spa Zadanie 16 - Płyn substytucyjny do hemofiltracji Zadanie 17 - Płyn substytucyjny do hemofiltracji Zadanie 18 - Heparyna drobnocząsteczkowa Zadanie 19 - Leki różne
Vorherige Bekanntmachung: 557357-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: xxx
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 1
Beschreibung: Leki różne
Interne Kennung: 15/2025/1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 2
Interne Kennung: 15/2025/2
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 3
Interne Kennung: 15/2025/3
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie 4
Interne Kennung: 15/2025/4
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie 5
Beschreibung: Leki psychotropowe
Interne Kennung: 15/2025/5
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie 6
Beschreibung: Narkotyki
Interne Kennung: 15/2025/6
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie 7
Beschreibung: Sewofluran
Interne Kennung: 15/2025/7
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie 8
Interne Kennung: 15/2025/8
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie 9
Beschreibung: Nadroparine
Interne Kennung: 15/2025/9
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie 10
Interne Kennung: 15/2025/10
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie 11
Interne Kennung: 15/2025/11
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie 12
Interne Kennung: 15/2025/12
Los: LOT-0016
Titel: Zadanie 13
Beschreibung: Exacyl
Interne Kennung: 15/2025/13
Los: LOT-0017
Titel: Zadanie 14
Interne Kennung: 15/2025/14
Los: LOT-0018
Titel: Zadanie 15
Beschreibung: No-spa
Interne Kennung: 15/2025/15
Los: LOT-0019
Titel: Zadanie 16
Beschreibung: Płyn substytucyjny do hemofiltracji
Interne Kennung: 15/2025/16
Los: LOT-0020
Titel: Zadanie 17
Interne Kennung: 15/2025/17
Los: LOT-0021
Titel: Zadanie 18
Beschreibung: Heparyna drobno cząsteczkowa
Interne Kennung: 15/2025/18
Los: LOT-0022
Titel: Zadanie 19
Interne Kennung: 15/2025/19