2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa transportu medycznego
Beschreibung: Usługa transportu medycznego zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia dla poszczególnych pakietów
Interne Kennung: PN 13/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: usługa w zakresie transportu medycznego Pakiet nr 1 - Szpital w Warszawie przy ul. Barskiej 16/20, Bohaterów Września 7 oraz Ożarowskiej 75A
Beschreibung: usługa w zakresie transportu medycznego zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia Pakiet nr 1 - Szpital w Warszawie przy ul. Barskiej 16/20, Bohaterów Września 7 oraz Ożarowskiej 75A
Interne Kennung: Pakiet 1
Los: LOT-0002
Titel: usługa w zakresie transportu medycznego Pakiet nr 2 – Szpital w Konstancinie-Jeziornie przy ul. Wierzejewskiego 12 oraz ul. Długiej 40/42.
Beschreibung: usługa w zakresie transportu medycznego Pakiet nr 2 zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia – Szpital w Konstancinie-Jeziornie przy ul. Wierzejewskiego 12 oraz ul. Długiej 40/42.
Interne Kennung: Pakiet 2
Los: LOT-0003
Titel: usługa w zakresie transportu medycznego Pakiet nr 3 - Szpital w Pruskowie ul. Warsztatowa 1
Beschreibung: usługa w zakresie transportu medycznego Pakiet nr 3 zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia - Szpital w Pruszkowie, ul. Warsztatowa 1
Interne Kennung: Pakiet 3