17280-2026 - Ergebnis
Polen – Verwaltung in der Forstwirtschaft – Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Tomaszów w roku 2026
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Tomaszów w roku 2026
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2025 r. poz. 567 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz gospodarki szkółkarskiej, nasiennictwa i selekcji, ochrony przyrody, gospodarki łowieckiej, gospodarki łąkowo-rolnej, utrzymania obiektów leśnych do wykonania na terenie Nadleśnictwa Tomaszów w roku 2026. Szczegółowy zakres prac zawarty jest w dokumentach zamówienia (Specyfikacji Warunków Zamówienia i jej załącznikach).
Vorherige Bekanntmachung688735-2025
Interne KennungSA.270.10.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZamawiający wyznacza termin składania ofert zgodnie z art. 138 ust. 4 ustawy Prawo zamówień publicznych.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft, 77210000 Holzgewinnung, 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung, 77211100 Holzfällung, 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald, 77211300 Rodung, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211500 Baumpflege, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen, 77231600 Aufforstung, 77100000 Dienstleistungen im Bereich Landwirtschaft, 77110000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Agrarproduktion, 77600000 Dienstleistungen im Bereich Jagd, 75251120 Waldbrandbekämpfung
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet nr 1 - Leśnictwo Bełżec
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz nasiennictwa i selekcji, ochrony przyrody, utrzymania obiektów leśnych do wykonania na terenie Leśnictwa Bełżec w 2026 roku.
Interne KennungPakiet nr 1 - Leśnictwo Bełżec
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy w stosunku do każdej z pozycji Kosztorysu Ofertowego stanowiącego część Oferty („Opcja”). Przedmiotem Opcji będą takie same (analogiczne) prace, jak opisane w SWZ i wycenione przez Wykonawcę w którejkolwiek z pozycji Kosztorysu Ofertowego stanowiącego część Oferty. W ramach Opcji, wedle wyboru Zamawiającego, mogą zostać zlecone wszystkie, niektóre lub tylko jedna z prac wskazanych w SWZ i wycenionych przez Wykonawcę w Kosztorysie Ofertowym stanowiącym część Oferty. Prace będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone w ilości, której łączna wartość nie będzie przekraczała 30 % Wynagrodzenia z dnia zawarcia Umowy, zgodnie z §11 ust 1 wzoru umowy stanowiącego Załącznik nr 12 do SWZ. Podstawą określenia wartości prac zleconych w ramach Opcji (w celu określenia jej zakresu) będą ceny jednostkowe poszczególnych prac zawarte w Kosztorysie Ofertowym stanowiącym część Oferty. Zamawiający nie jest zobowiązany do zlecenia prac objętych przedmiotem Opcji, a Wykonawcy nie służy roszczenie o ich zlecenie. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z Opcji w przypadku: (1) wystąpienia konieczności zwiększenia zakresu rzeczowego usług stanowiących przedmiot zamówienia w następstwie przyczyn przyrodniczych, klimatycznych, atmosferycznych bądź związanych z prawidłowym prowadzeniem gospodarki leśnej, (2) zmian na rynku sprzedaży drewna lub powierzenia Zamawiającemu nowych zadań gospodarczych lub publicznych, (3) powierzania Wykonawcy prac stanowiących wykonawstwo zastępcze w stosunku do prac realizowanych przez innego wykonawcę (na Obszarze Realizacji Pakietu).
LosLOT-0002
TitelPakiet nr 2 - Leśnictwo Szkółka Bełżec
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz gospodarki szkółkarskiej, ochrony przyrody do wykonania na terenie Leśnictwa Szkółka Bełżec w 2026 roku.
Interne KennungPakiet nr 2 - Leśnictwo Szkółka Bełżec
LosLOT-0003
TitelPakiet nr 3 - Leśnictwo Dub
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz ochrony przyrody, nasiennictwa i selekcji, gospodarki łąkowo-rolnej i utrzymania obiektów leśnych do wykonania na terenie Leśnictwa Dub w 2026 roku.
Interne KennungPakiet nr 3 - Leśnictwo Dub
LosLOT-0004
TitelPakiet nr 4 - Leśnictwo Grodysławice
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz ochrony przyrody, nasiennictwa i selekcji i utrzymania obiektów leśnych do wykonania na terenie Leśnictwa Grodysławice w 2026 roku.
Interne KennungPakiet nr 4 - Leśnictwo Grodysławice
LosLOT-0005
TitelPakiet nr 5 - Leśnictwo Leliszka
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz ochrony przyrody i utrzymania obiektów leśnych do wykonania na terenie Leśnictwa Leliszka w 2026 roku.
Interne KennungPakiet nr 5 - Leśnictwo Leliszka
LosLOT-0006
TitelPakiet nr 6 - Leśnictwo Lubycza Królewska
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz ochrony przyrody i utrzymania obiektów leśnych do wykonania na terenie Leśnictwa Lubycza Królewska w 2026 roku.
Interne KennungPakiet nr 6 - Leśnictwo Lubycza Królewska
LosLOT-0007
TitelPakiet nr 7 - Leśnictwo Łabunie
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz gospodarki łąkowo - rolnej, ochrony przyrody i utrzymania obiektów leśnych do wykonania na terenie Leśnictwa Łabunie w 2026 roku.
Interne KennungPakiet nr 7 - Leśnictwo Łabunie
LosLOT-0008
TitelPakiet nr 8 - Leśnictwo Pańków
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz nasiennictwa i selekcji, gospodarki łąkowo - rolnej, ochrony przyrody i utrzymania obiektów leśnych do wykonania na terenie Leśnictwa Pańków w 2026 roku.
Interne KennungPakiet nr 8 - Leśnictwo Pańków
LosLOT-0009
TitelPakiet nr 9 - Leśnictwo Potoki
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz gospodarki łąkowo - rolnej, ochrony przyrody i utrzymania obiektów leśnych do wykonania na terenie Leśnictwa Potoki w 2026 roku.
Interne KennungPakiet nr 9 - Leśnictwo Potoki
LosLOT-0010
TitelPakiet nr 10 - Leśnictwo Siedliska
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz nasiennictwa i selekcji, ochrony przyrody i utrzymania obiektów leśnych do wykonania na terenie Leśnictwa Siedliska w 2026 roku.
Interne KennungPakiet nr 10 - Leśnictwo Siedliska
LosLOT-0011
TitelPakiet nr 11 - Leśnictwo Skrzypny Ostrów i OHZ LP-Pańków
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz gospodarki łowieckiej, gospodarki łąkowo-rolnej, nasiennictwa i selekcji, ochrony przyrody i utrzymania obiektów leśnych do wykonania na terenie Leśnictwa Skrzypny Ostrów i OHZ LP-Pańków w 2026 roku.
Interne KennungPakiet nr 11 - Leśnictwo Skrzypny Ostrów i OHZ LP-Pańków
LosLOT-0012
TitelPakiet nr 12 - Leśnictwo Święcie
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz gospodarki łąkowo-rolnej, nasiennictwa i selekcji, ochrony przyrody i utrzymania obiektów leśnych do wykonania na terenie Leśnictwa Święcie w 2026 roku.
Interne KennungPakiet nr 12 - Leśnictwo Święcie
LosLOT-0013
TitelPakiet nr 13 - Leśnictwo Tomaszów
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz gospodarki łąkowo-rolnej, nasiennictwa i selekcji, ochrony przyrody i utrzymania obiektów leśnych do wykonania na terenie Leśnictwa Tomaszów w 2026 roku.
Interne KennungPakiet nr 13 - Leśnictwo Tomaszów
LosLOT-0014
TitelPakiet nr 14 - Leśnictwo Ulów
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz gospodarki łąkowo-rolnej, ochrony przyrody i utrzymania obiektów leśnych do wykonania na terenie Leśnictwa Ulów w 2026 roku.
Interne KennungPakiet nr 14 - Leśnictwo Ulów
LosLOT-0015
TitelPakiet nr 15 - Leśnictwo Werechanie
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz gospodarki łąkowo-rolnej, nasiennictwa i selekcji, ochrony przyrody i utrzymania obiektów leśnych do wykonania na terenie Leśnictwa Werechanie w 2026 roku.
Interne KennungPakiet nr 15 - Leśnictwo Werechanie