2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inspecties Civiele Kunstwerken
Beschreibung: Doormiddel van deze Europees openbare aanbestedingsprocedure wil de gemeente een overeenkomst afsluiten met één Opdrachtnemer voor de inspectie van kunstwerken. Doelstelling van deze aanbestedingsprocedure is het verkrijgen van een efficiënte samenwerking waarbij hoogwaardige inspecties worden uitgevoerd binnen de gemeente Edam-Volendam. Zie Inschrijvingsleidraad hoofdstuk 1
Interne Kennung: 25.389-OW
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71631450 Kontrolle von Brücken
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De overeenkomst gaat in op 1 mei 2026 en heeft een initiële looptijd van twee (2) jaar tot 30 april 2028. Vervolgens heeft de gemeente de eenzijdige verlengingsoptie(s) om de overeenkomst stilzwijgend drie (3) keer te verlengen met twee (2) jaar tot uiterlijk 30 april 2034.