172888-2025 - Ergebnis
Polen – Diverse Düngemittel – Nawóz azotowy YaraBela Sulfan 24 lub równoważny
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNawóz azotowy YaraBela Sulfan 24 lub równoważny
BeschreibungNawóz azotowy YaraBela Sulfan 24 lub równoważny w ilości 96 ton. Opis przedmiotu zamówienia – parametry techniczne i jakościowe wymagane dla produktu równoważnego: Saletra wapniowo-amonowa. Nawóz azotowy z dodatkiem siarki, stały, granulowany, pogłówny. Przeciętna średnica granuli 3,6 mm, frakcja poniżej 1,6 mm max 1 % Zawartość: N 24% azotu w tym 12% w formie amonowej NH4 12% w formie azotanowej NO3 CaO 12% wapnia S 6% siarki MgO 1,5% magnezu Na potwierdzenie informacji w/w parametrów jakościowych środka równoważnego Zamawiający wymaga załączenia do oferty karty charakterystyki. Zamawiający jest podatnikiem podatku rolnego i zamawiany produkt wykorzysta na potrzeby własne.
Vorherige Bekanntmachung56927-2025
Interne Kennung30/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24440000 Diverse Düngemittel
5. Los
LosLOT-0001