2. Verfahren
Verfahren
Titel: WZC Maria Middelares - vervangingsnieuwbouw blok B - perceel HVACS
Beschreibung: Het leveren, plaatsen en aansluiten van alle toestellen en toebehoren nodig om een volledige installatie te bekomen in perfecte staat van werking.
Interne Kennung: D9196-010
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: D9196-010 - 1
Beschreibung: WZC Maria Middelares - vervangingsnieuwbouw Blok B - perceel HVACS
Interne Kennung: 1