See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu infrastruktury IT (serwery, macierze) dla jednostek zaopatrywanych przez KWP w Łodzi
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są dostawy sprzętu infrastruktury IT ( serwery, macierze) dla jednostek zaopatrywanych przez KWP w Łodzi. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 (odpowiednio do części) do SWZ. Warunki realizacji zawiera wzór umowy- załącznik nr 10 do SWZ. 3. Dostawa obejmuje wniesienie towaru do magazynu Wydziału Łączności i Informatyki (pomieszczenia w piwnicy budynku przy ul. Lutomierskiej 108/112 w Łodzi). 4. Czas realizacji dostawy – maksymalnie do 30 dni roboczych. 5. Zamawiający zrealizuje dostawy w zakresie nie mniejszym niż 80% wartości określonej w § 6 ust. 1 wzoru umowy – Załączniku nr 10 do SWZ. 6. Wykonawca będzie realizował zamówienie po cenach jednostkowych zawartych w ofercie. 7. Podane przez Zamawiającego w SWZ nazwy mają charakter przykładowy a ich wskazanie ma na celu określenie oczekiwanego standardu przy czym Zamawiający dopuszcza składanie ofert równoważnych na podstawie art. 99 ust. 5 ustawy. Nazwy własne lub symbolika podana została w celu prawidłowego określenia przedmiotu zamówienia. Przedstawiony opis stanowi minimum techniczne i jakościowe przedmiotu zamówienia oczekiwane przez Zamawiającego i będzie stanowił podstawę oceny ofert równoważnych.
Vorherige Bekanntmachung: 686069-2025
Interne Kennung: FZ-2380/67/25/ET
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48821000 Netzwerkserver
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30233100 Computerspeichereinheiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 Dostawa serwera typ 1 - 1 szt.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 30233100 Computerspeichereinheiten
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 „Dostawa serwera typ 2 – 2 szt.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 „Dostawa serwera typ 3 – 1 szt
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0005
Titel: Część 4 Dostawa macierzy dyskowych typ 1 – 2 szt.
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0006
Titel: Część 5 Dostawa macierzy dyskowych typ 2 – 2 szt.
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0007
Titel: Część 6 Dostawa półki dyskowej do macierzy – 1 szt.
Interne Kennung: 6