2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gezamenlijke aanbesteding Reseller Software
Beschreibung: Opdrachtgever wenst voor de inkoop van nieuwe en te verlengen, Software en vrij verhandelbare softwarediensten een samenwerking aan te gaan met één (1) software reseller. Opdrachtnemer koopt voor Opdrachtgever Software en diensten in bij de vendor en levert deze door aan Opdrachtgever. Facturatie aan Opdrachtgever vindt daarbij centraal via Opdrachtnemer plaats. Opdrachtnemer houdt een registratie van licenties, diensten, opdrachten en transacties/ mutaties bij en zal op verzoek en minimaal jaarlijks een overzicht leveren waarmee Opdrachtgever compliancy kan aantonen. Opdrachtnemer voert een breed assortiment van Software in de gemeentelijke markt en kan putten uit een groot netwerk van vendoren. Opdrachtnemer is vanuit haar inhoudelijke expertise over de softwaremarkt in staat om Opdrachtgever te adviseren over de meest geschikte softwarediensten die passen bij de behoefte van de organisatie. Op verzoek van Opdrachtgever wordt middels offertes een aantal opties aangeboden waaruit geselecteerd kan worden.
Interne Kennung: T105193
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 72261000 Software-Unterstützung, 72268000 Bereitstellung von Software
5. Los
Los: LOT-0000