173036-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Kies – Zajištění dodávek drceného kameniva pro opravy komunikací
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZajištění dodávek drceného kameniva pro opravy komunikací
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou dodávky přírodního drceného kameniva frakce 0/2, 2/4, 4/8, 32/63, 0/32, 0/63, přírodního drceného kameniva 63-150 mm MN a netříděné štěrkodrtě do 100 mm MN pro opravy komunikací včetně dopravy do areálu Masná 7a, 602 00 Brno. Celkový předpokládaný odběr 3.450 tun za rok.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 14212120 Kies
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou dodávky přírodního drceného kameniva frakce 0/2, 2/4, 4/8, 32/63, 0/32, 0/63, přírodního drceného kameniva 63-150 mm MN a netříděné štěrkodrtě do 100 mm MN pro opravy komunikací včetně dopravy do areálu Masná 7a, Brno. Celkový předpokládaný odběr 3.450 tun za rok.
Interne KennungP25V00000020