173046-2026 - Wettbewerb
Polen – Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen – https://platformazakupowa.pl/transakcja/1233786
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen - Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titelhttps://platformazakupowa.pl/transakcja/1233786
Beschreibung3.1. Przedmiot umowy obejmuje dostawę i montaż wraz z uruchomieniem instalacji OZE: a) paneli fotowoltaicznych dla obiektów zlokalizowanych na terenie gminy – ilość instalacji 160 szt., o łącznej mocy 1134,9 kW b) montaż 1 instalacji fotowoltaicznej na BUP – o mocy 39,6 kW c) montaż 8 falowników hybrydowych dla BUP d) magazynów energii dla instalacji fotowoltaicznych w ilości 160 sztuk dla obiektów zlokalizowanych na terenie gminy i pojemności 1184 kWh e) magazynów energii dla instalacji fotowoltaicznych w ilości 9 sztuk dla BUP i pojemności min. 185 kWh 3.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamieszczony jest w Programie Funkcjonalno-Użytkowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ. 3.3. Dostawa obejmuje urządzenia fabrycznie nowe i nie używane. Wykonawca zapewni w cenie oferty odbiór, szkolenie i instruktaż użytkowników. 3.4. Zamawiający wymaga 10 letniej gwarancji na konstrukcję montażową pod moduły fotowoltaiczne. 3.5. Wykonawca powinien przewidzieć i wycenić w swojej ofercie, że około 10% instalacji zostanie zamontowana na gruncie. 3.6. Zamawiający nie dopuszcza możliwość składania ofert częściowych (zamówienie nie jest podzielone na części z uwagi na fakt, że przedmiot zamówienia stanowi jedną nierozerwalną całość i nie może on zostać z przyczyn technicznych i funkcjonalnych podzielony na części). 3.7. Pod pojęciem dostawa sprzętu należy rozumieć dostarczenie na własny koszt i ryzyko przedmiotu zamówienia wymaganego przez Zamawiającego, jego instalacja w miejscu wskazanym przez użytkownika wraz z uruchomieniem wszystkich urządzeń ze sprawdzeniem ich poprawnego działania i nadanie im właściwej konfiguracji oraz dokonanie przeszkolenia użytkownika. 3.8. Przedmiotem zamówienia jest ponadto wykonanie dokumentacji projektowej na papierze ekologicznym (tj. papier wyprodukowany z papieru z odzysku – recyklingu, naturalny szaro-beżowy kolor ,niebielony, posiadający certyfikat np. EU Ecolabel lub równoważny. Wykonawca zobowiązany będzie do przedłożenia na wezwanie Zamawiającego dowodów potwierdzających, że użyty papier jest ekologiczny). 3.9. Sprzęt budowlany używany do realizacji projektu musi posiadać niezbędne badania techniczne. Samochody dostawcze wykorzystywane do realizacji zamówienia muszą być zasilane/ładowane ze źródeł OZE. Zamawiający dopuszcza pojazdy typu: BEV Battery Electric Vehicle), PHEV (Plug-in Hybrid ElectricVehicle), FCEV (Fuel Cell Electric Vehicle), EREV (Extended Range Electric Vehicle). 3.10. Dostawa przedmiotu zamówienia współfinansowany w ramach projektu: „Budowa instalacji OZE wraz z magazynami energii” ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens2.1. Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 129 ust. 1 pkt 1 oraz art. 132 i nast. ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2024 r. poz. 1320 z późn. zm.) zwanej dalej „Ustawą”.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09330000 Solarenergie, 31430000 Elektrische Akkumulatoren, 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45315600 Niederspannungsarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen, 45330000 Installateurarbeiten, 45332200 Wasserinstallationsarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung3.1. Przedmiot umowy obejmuje dostawę i montaż wraz z uruchomieniem instalacji OZE: a) paneli fotowoltaicznych dla obiektów zlokalizowanych na terenie gminy – ilość instalacji 160 szt., o łącznej mocy 1134,9 kW b) montaż 1 instalacji fotowoltaicznej na BUP – o mocy 39,6 kW c) montaż 8 falowników hybrydowych dla BUP d) magazynów energii dla instalacji fotowoltaicznych w ilości 160 sztuk dla obiektów zlokalizowanych na terenie gminy i pojemności 1184 kWh e) magazynów energii dla instalacji fotowoltaicznych w ilości 9 sztuk dla BUP i pojemności min. 185 kWh 3.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamieszczony jest w Programie Funkcjonalno-Użytkowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ. 3.3. Dostawa obejmuje urządzenia fabrycznie nowe i nie używane. Wykonawca zapewni w cenie oferty odbiór, szkolenie i instruktaż użytkowników. 3.4. Zamawiający wymaga 10 letniej gwarancji na konstrukcję montażową pod moduły fotowoltaiczne. 3.5. Wykonawca powinien przewidzieć i wycenić w swojej ofercie, że około 10% instalacji zostanie zamontowana na gruncie. 3.6. Zamawiający nie dopuszcza możliwość składania ofert częściowych (zamówienie nie jest podzielone na części z uwagi na fakt, że przedmiot zamówienia stanowi jedną nierozerwalną całość i nie może on zostać z przyczyn technicznych i funkcjonalnych podzielony na części). 3.7. Pod pojęciem dostawa sprzętu należy rozumieć dostarczenie na własny koszt i ryzyko przedmiotu zamówienia wymaganego przez Zamawiającego, jego instalacja w miejscu wskazanym przez użytkownika wraz z uruchomieniem wszystkich urządzeń ze sprawdzeniem ich poprawnego działania i nadanie im właściwej konfiguracji oraz dokonanie przeszkolenia użytkownika. 3.8. Przedmiotem zamówienia jest ponadto wykonanie dokumentacji projektowej na papierze ekologicznym (tj. papier wyprodukowany z papieru z odzysku – recyklingu, naturalny szaro-beżowy kolor ,niebielony, posiadający certyfikat np. EU Ecolabel lub równoważny. Wykonawca zobowiązany będzie do przedłożenia na wezwanie Zamawiającego dowodów potwierdzających, że użyty papier jest ekologiczny). 3.9. Sprzęt budowlany używany do realizacji projektu musi posiadać niezbędne badania techniczne. Samochody dostawcze wykorzystywane do realizacji zamówienia muszą być zasilane/ładowane ze źródeł OZE. Zamawiający dopuszcza pojazdy typu: BEV Battery Electric Vehicle), PHEV (Plug-in Hybrid ElectricVehicle), FCEV (Fuel Cell Electric Vehicle), EREV (Extended Range Electric Vehicle). 3.10. Dostawa przedmiotu zamówienia współfinansowany w ramach projektu: „Budowa instalacji OZE wraz z magazynami energii” ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027. 3.11. Zamawiający nie przewiduje możliwości składania ofert wariantowych. 3.12. Zamawiający nie zamierza zawrzeć umowy ramowej. 3.13. Zamawiający nie zamierza ustanowić dynamicznego systemu zakupów. 3.14. Zamawiający nie zamierza dokonać wyboru najkorzystniejszej oferty z zastosowaniem aukcji elektronicznej.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 09330000 Solarenergie, 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45315600 Niederspannungsarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45261215 Solarzellendachdeckarbeiten, 31430000 Elektrische Akkumulatoren, 42511110 Wärmepumpen
Menge169 Stück
Optionen
Beschreibung der OptionenNie dotyczy