See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Cykliczne dostawy materiałów opatrunkowych, materiałów jednorazowego użytku i materiałów do sterylizacji dla Lubuskiego Centrum Ortopedii w Świebodzinie Sp. z o. o.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są cykliczne dostawy materiałów opatrunkowych, materiałów jednorazowego użytku i materiałów do sterylizacji dla Lubuskiego Centrum Ortopedii w Świebodzinie Sp. z o. o. w okresie 12 m-cy. Niniejsze zamówienie obejmuje 19 pakietów.
Vorherige Bekanntmachung: 849732-2025
Interne Kennung: ZP.PN.22.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141110 Verbandsmaterial
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1
Beschreibung: Pakiet 1 szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz cenowy załacznik nr 1do SWZ
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2
Beschreibung: Pakiet 2 szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz cenowy załacznik nr 1do SWZ
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3
Beschreibung: Pakiet 3 szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz cenowy załacznik nr 1do SWZ
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4
Beschreibung: Pakiet 4 szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz cenowy załacznik nr 1do SWZ
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5
Beschreibung: Pakiet 5 szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz cenowy załacznik nr 1do SWZ
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6
Beschreibung: Pakiet 6 szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz cenowy załacznik nr 1do SWZ
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 7
Beschreibung: Pakiet 7 szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz cenowy załacznik nr 1do SWZ
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet 8
Beschreibung: Pakiet 8 szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz cenowy załacznik nr 1do SWZ
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet 9
Beschreibung: Pakiet 9 szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz cenowy załacznik nr 1do SWZ
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet 10
Beschreibung: Pakiet 10 szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz cenowy załacznik nr 1do SWZ