See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy oleju napędowego w 2025 i 2026 roku
Beschreibung: Zakres Zakładu Komunikacji Miejskiej Sp. o.o. 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa oleju napędowego (letniego, przejściowego oraz zimowego) do autobusów komunikacji miejskiej w 2025 oraz 2026 roku w ilości łącznej do 650 m³. 2. Dostawy oleju napędowego odbywać się będą do Zajezdni Zakładu Komunikacji Miejskiej Sp. z o.o. w Zawierciu, ul. Polska 21, w terminie do 72 godzin od przekazania zamówienia. Zamówienia będą składane w dni robocze do godziny 12:00. 3. Dostawy odbywać się będą wyłączenie w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 13:00. 4. Zamawiający przewiduje średnio 2 dostawy paliwa miesięcznie, a jednorazowa dostawa wynosić będzie 10-15 m³ oleju napędowego. 5. Zamawiający informuje, że nie prowadzi obrotu paliwami ciekłymi. Zakres Zakładu Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa oleju napędowego (letniego, przejściowego oraz zimowego), w ilości szacunkowej 700 m3 tj. ok. 29 m3/ m–c. 2. Dostawy oleju napędowego odbywać się będą do zakładowej stacji paliw zlokalizowanej w Zawierciu przy ul. Podmiejskiej 53, w terminie do 48 godzin od przekazania zamówienia. Zamówienia będą składane w dni robocze do godziny 11:00. 3. Dostawy realizowane będą w dni robocze od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7:00 do 13:00. 4. Zamawiający przewiduje średnio dostawy 2 razy w tygodniu w ilościach do 5 m3, zapewnionym przez Wykonawcę transportem samochodowym wyposażonym w złącze „KAMLOK 3” oraz pompę i licznik paliwa z drukarką. Informacje ogólne 1. Dostarczany przez Wykonawcę olej napędowy będący przedmiotem zamówienia musi spełniać wymagania określone w przepisach prawa, a w szczególności określone w Rozporządzeniu Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 26 czerwca 2024r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych (Dz. U. z 2024r. poz. 1018 z późn. zm) oraz normy PN-EN 590:2013+A1:2017: Paliwa do pojazdów samochodowych – Oleje napędowe – Wymagania i metody badań (lub równoważna).
Vorherige Bekanntmachung: 752846-2024
Interne Kennung: PN/1/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134100 Dieselöl
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Zakres Zakładu Komunikacji Miejskiej Sp. o.o. 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa oleju napędowego (letniego, przejściowego oraz zimowego) do autobusów komunikacji miejskiej w 2025 oraz 2026 roku w ilości łącznej do 650 m³. 2. Dostawy oleju napędowego odbywać się będą do Zajezdni Zakładu Komunikacji Miejskiej Sp. z o.o. w Zawierciu, ul. Polska 21, w terminie do 72 godzin od przekazania zamówienia. Zamówienia będą składane w dni robocze do godziny 12:00. 3. Dostawy odbywać się będą wyłączenie w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 13:00. 4. Zamawiający przewiduje średnio 2 dostawy paliwa miesięcznie, a jednorazowa dostawa wynosić będzie 10-15 m³ oleju napędowego. 5. Zamawiający informuje, że nie prowadzi obrotu paliwami ciekłymi. Zakres Zakładu Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa oleju napędowego (letniego, przejściowego oraz zimowego), w ilości szacunkowej 700 m3 tj. ok. 29 m3/ m–c. 2. Dostawy oleju napędowego odbywać się będą do zakładowej stacji paliw zlokalizowanej w Zawierciu przy ul. Podmiejskiej 53, w terminie do 48 godzin od przekazania zamówienia. Zamówienia będą składane w dni robocze do godziny 11:00. 3. Dostawy realizowane będą w dni robocze od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7:00 do 13:00. 4. Zamawiający przewiduje średnio dostawy 2 razy w tygodniu w ilościach do 5 m3, zapewnionym przez Wykonawcę transportem samochodowym wyposażonym w złącze „KAMLOK 3” oraz pompę i licznik paliwa z drukarką. Informacje ogólne 1. Dostarczany przez Wykonawcę olej napędowy będący przedmiotem zamówienia musi spełniać wymagania określone w przepisach prawa, a w szczególności określone w Rozporządzeniu Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 26 czerwca 2024r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych (Dz. U. z 2024r. poz. 1018 z późn. zm) oraz normy PN-EN 590:2013+A1:2017: Paliwa do pojazdów samochodowych – Oleje napędowe – Wymagania i metody badań (lub równoważna)