2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w Gminie Chocianów – Południe.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót przygotowawczych, budowlanych, montażowych oraz innych niezbędnych czynności prowadzących do zrealizowania inwestycji pn.: „Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w Gminie Chocianów – Południe” zgodnie z opracowaną dokumentacją projektową oraz Programem Funkcjonalno- Użytkowym Zakres rzeczowy przedmiotu umowy składa się z zamówienia podstawowego oraz z zamówienia objętego prawem opcji. W ramach przedsięwzięcia wykonawca zobowiązany jest wykonać następujące zadania: Zamówienie podstawowe: Zadanie 1: Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Chocianów Zadanie 2: Zaprojektowanie i budowa podczyszczalni sieciowej przy ul. Kolejowej, Chocianów (w formule „zaprojektuj i wybuduj”) Zadanie 3: Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Chocianowiec wraz z przesyłem tłocznym do Chocianowa Zadanie 4: Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Trzebnice Zamówienie objęte prawem opcji: Zadanie 5: Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Żabice z przesyłem tłocznym do Trzebnic Zadanie 6: Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Ogrodzisko z przesyłem tłocznym do Żabic. Szczegółowy zakres planowanych robót zawarty jest w Opisie przedmiotu zamówienia: dokumentacji projektowej, specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych, Programie Funkcjonalno-Użytkowym stanowiących załącznik nr 7 do niniejszej SWZ oraz projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 8 do niniejszej SWZ. Dołączone do SWZ przedmiary robót należy traktować jako dokumenty pomocnicze, oferty powinny zostać oszacowane na podstawie dokumentacji projektowych, PFU oraz zapisów projektowanych postanowień umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 604073-2024
Interne Kennung: RU.271.11.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: przetarg nieograniczony
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71310000 Technische Beratung und Konstruktionsberatung, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 45231100 Bauarbeiten für Rohrleitungen, 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w Gminie Chocianów – Południe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 45231100 Bauarbeiten für Rohrleitungen, 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamówienie objęte prawem opcji: Zadanie 5: Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Żabice z przesyłem tłocznym do Trzebnic Zadanie 6: Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Ogrodzisko z przesyłem tłocznym do Żabic. W ramach prawa opcji zgodnie z art. 441 Pzp realizacja części zamówienia, tj. Zadanie 5: Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Żabice z przesyłem tłocznym do Trzebnic oraz Zadanie 6: Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Ogrodzisko z przesyłem tłocznym do Żabic, będzie poddana uznaniu Zamawiającego. Opcja stanowi dodatkowy zakres, którego realizacja jest uzależniona od wskazanych w kontrakcie okoliczności i stanowi uprawnienie zamawiającego, z którego może, ale nie musi on skorzystać. Skorzystanie z prawa opcji nie stanowi zmiany umowy, czy też zawarcia dodatkowej umowy na nowych warunkach, ale jest realizacją umowy zawartej w ustalonych przez nią warunkach poprzez złożenie przez zamawiającego pisemnego oświadczenia woli w przedmiocie skorzystania z prawa opcji w określonym przez niego zakresie. Warunkiem uruchomiania prawa opcji jest złożenie przez Zamawiającego oświadczenia woli w przedmiocie skorzystania z prawa opcji w określonym przez niego zakresie. Zamawiający uzależnia możliwość skorzystania z prawa opcji od : a) możliwości finansowych Gminy Chocianów na etapie realizacji umowy podstawowej b) posiadanych środków finansowych na dzień podpisania umowy na roboty budowlane. c) przekazania Wykonawcy przez Zamawiającego pisemnego oświadczenia woli w przedmiocie skorzystania z prawa opcji w terminie do 30.11.2025 r.