2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa różnych artykułów żywnościowych dla potrzeb Uzdrowiska Goczałkowice -Zdrój Sp. z o.o. z siedzibą w Goczałkowicach – Zdroju
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa różnych artykułów żywnościowych dla potrzeb Uzdrowiska Goczałkowice – Zdrój Sp. z o.o. w asortymencie i ilościach szczegółowo określonych w formularzy asortymentowo – cenowym stanowiącym załącznik nr 5 do SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 765539-2024
Interne Kennung: ZP.382.24.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający zastosował procedurę przyspieszoną zgodnie z art. 138 ust. 2 pkt 2) ustawy pzp, ponieważ zaistniała pilna potrzeba udzielenia zamówienia na dostawę artykułów żywnościowych. Wcześniejsze postępowanie w zakresie części objętej przedmiotem zamówienia zakończyło się unieważnieniem. Zamawiający musi zapewnić dostawy artykułów żywnościowych dla pacjentów i kuracjuszy Uzdrowiska.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet Nr 3 - Mięso drobiowe świeże i podroby z drobiu
Beschreibung: W zakres zamówienia wchodzą m.in. filet z piersi z indyka, udziec z indyka bez skóry i kości, kurczak tuszka, noga z kurczaka, wątroba z indyka, porcja rosołowa, filet z piersi kurczaka, piersi z kaczki;
Interne Kennung: Pakiet nr 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15131500 Geflügelerzeugnisse