See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie przez Wykonawcę sukcesywnej dostawy artykułów żywnościowych do 105 Kresowego Szpitala Wojskowego z Przychodnią SP ZOZ w Żarach w podziale na 3 części
Vorherige Bekanntmachung: 783334-2024
Interne Kennung: 105.KSzWzPSPZOZ-DZP-2612-23/UE/2024/AN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck, 15500000 Molkereierzeugnisse, 03142500 Eier
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sukcesywna dostawa pieczywa i wyrobów piekarskich
Beschreibung: Do obowiązków wykonawcy będzie należała sukcesywna dostawa pieczywa i wyrobów piekarskich dla 105 Kresowego Szpitala Wojskowego z Przychodnią SP ZOZ w Żarach w ilościach i asortymencie określonych w formularzu asortymentowo – cenowym, stanowiącym załącznik nr 10 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 1 - Sukcesywna dostawa pieczywa i wyrobów piekarskich
Haupteinstufung (cpv): 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1. ustawy Pzp, poprzez zwiększenie w okresie obowiązywania umowy szacunkowych ilości asortymentu, jednakże niepowodującego wzrostu wartości umowy więcej niż o 20% w stosunku do wartości określonej w umowie, w przypadku zwiększenia bieżących potrzeb Zamawiającego, nie modyfikujących ogólnego charakteru umowy. 2. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w przypadku: a) zwiększenia ilości leczonych pacjentów, b) zwiększenia zapotrzebowania na oferowane posiłki, c) przygotowanie posiłków dla innych odbiorców np. poprzez zwiększenie działalności kuchni w zakresie usług żywienia personelu podmiotu leczniczego i osób zewnętrznych 3. Wartość zamówienia opcjonalnego będzie odnoszona każdorazowo do wartości umowy na dzień zawarcia umowy, niezależnie od zmian i aktualizacji tej wartości w toku obowiązywania umowy. W wyniku zastosowania prawa opcji ceny jednostkowe netto dostarczanego asortymentu nie ulegną zmianie.
Los: LOT-0002
Titel: Sukcesywna dostawa produktów mleczarskich
Beschreibung: Do obowiązków wykonawcy będzie należała sukcesywna dostawa produktów mleczarskich dla 105 Kresowego Szpitala Wojskowego z Przychodnią SP ZOZ w Żarach w ilościach i asortymencie określonych w formularzu asortymentowo – cenowym, stanowiącym załącznik nr 11 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 2 – Sukcesywna dostawa produktów mleczarskich
Haupteinstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse
Los: LOT-0003
Titel: Sukcesywna dostawa jaj
Beschreibung: Do obowiązków wykonawcy będzie należała sukcesywna dostawa jaj dla 105 Kresowego Szpitala Wojskowego z Przychodnią SP ZOZ w Żarach w ilościach i asortymencie określonych w formularzu asortymentowo – cenowym, stanowiącym załącznik nr 12 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 3 – Sukcesywna dostawa jaj
Haupteinstufung (cpv): 03142500 Eier