2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa angiografu wraz z pracami adaptacyjnymi i montażem.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa angiografu wraz z pracami adaptacyjnymi i montażem. 1.2 Zamawiający nie podzielił zamówienia na części, w związku z tym nie dopuszcza składania ofert częściowych. Zamawiający nie dokonuje podziału zamówienia na części. Brak udzielenia zamówienia w częściach na zakup i dostawę angiografu wraz z dostosowaniem pomieszczeń wynika ze specyfiki realizacji poszczególnych etapów/zadań. Prace budowlane i instalacyjne są ściśle powiązane z wymaganiami instalacyjnymi zaoferowanego przez dostawcę urządzenia – angiografu. Anfiograf w zależności od typu i modelu posiada indywidualne dla niego parametry techniczne, które wymagają wykonania dedykowanych instalacji elektrycznych, teletechnicznych i klimatyzacyjnych oraz wykonania kanałów technicznych, gniazd zasilających. Wobec powyższego nie ma możliwości podziału zamówienia, w związku z koniecznością zintegrowania wykonania prac budowlanych i instalacyjnych z oferowanym urządzeniem. 1.3 Szczegółowe wymagania oraz zakres i opis przedmiotu zamówienia został określony w Załącznikach do SWZ, tj.: a) w zakresie dostawy Angiografu - w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia (ZESTAWIENIE WYMAGANYCH PARAMETRÓW TECHNICZNO- UŻYTKOWYCH W TYM PARAMETRÓW STANOWIĄCYCH KRYTERIUM OCENY OFERT)– załącznik nr 1A do SWZ b) w zakresie adaptacji pomieszczeń - w Szczegółowym opisie dostawy Angiografu wraz z modernizacją pomieszczeń – załącznik nr 2 do SWZ - dokumentacji technicznej do SWZ
Interne Kennung: FDZP.226.04.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33111720 Angiografie-Ausrüstung, 33111721 Ausrüstung für Digital-Angiografie, 45000000 Bauarbeiten, 45215140 Bau von Krankenhauseinrichtungen, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45442100 Anstricharbeiten, 44220000 Material für Bautischlerarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Dostawa angiografu wraz z pracami adaptacyjnymi i montażem.