2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa elementów ciśnieniowych dla potrzeb modernizacji kotła bloku nr 10 w 2026 roku
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest dostawa dla ENEA Wytwarzanie sp. z o.o. elementów ciśnieniowych dla potrzeb modernizacji kotła bloku nr 10 w 2026 roku - 14 poz. Przedmiotu Zamówienia opisanych w SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42390000 Teile für Brenner, Brennöfen oder Öfen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa elementów ciśnieniowych dla potrzeb modernizacji kotła bloku nr 10 w 2026 r.
Interne Kennung: NLP-SD.2100.1.2026