2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług ochrony osób i mienia dla WĘGLOKOKS KRAJ S.A. KWK ,,Bobrek" w okresie od dnia 01.07.2026 r. do 30.06.2028 r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz.U. z 2024 r. poz. 1320 z późn. zm.) pn.: Świadczenie usług ochrony osób i mienia dla WĘGLOKOKS KRAJ S.A. KWK ,,Bobrek" w okresie od dnia 01.07.2026 r. do 30.06.2028 r.
Interne Kennung: PRZZ/4198
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79700000 Dienstleistungen von Detekteien und Sicherheitsdiensten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usług ochrony osób i mienia dla WĘGLOKOKS KRAJ S.A. KWK ,,Bobrek".
Beschreibung: Części zamówienia nr 1: zgodnie z Załącznikiem nr 2 do SWZ Stawka za 1 godz. pracy kwalifikowanego pracownika ochrony fizycznej