See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Stavba č. 44812 Podjezd Bubny; stavební práce
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zhotovení stavby č. 44812 „Podjezd Bubny“ (dále jen „stavba“), jíž je výstavba podjezdu pod tělesem dráhy.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45221110 Bau von Brücken
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zhotovení stavby č. 44812 „Podjezd Bubny“, jíž je výstavba podjezdu pod tělesem dráhy.
Interne Kennung: INV/OR/0009/22
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Jedná se o změnu závazku ze smlouvy dle § 222 odst. 6 ZZVZ, jejíž potřeba vznikla v důsledku okolností, které zadavatel jednající s náležitou péčí nemohl předvídat, a která nemění celkovou povahu veřejné zakázky.