2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostosowanie dokumentacji projektowej TR Warszawa do obowiązujących standardów i oczekiwań Zamawiającego.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie wielobranżowych Opracowań projektowych stanowiących integralną część Zoptymalizowanej Dokumentacji Projektowej, w tym: 1) dostosowanie rozwiązań projektowych zawartych w Dokumentacji Projektowej do wytycznych wynikających z Opinii ws. dostępności, pozyskanej przez Zamawiającego; 2) zmiana rozwiązań projektowych zawartych w Dokumentacji Projektowej w zakresie fasady budynku w oparciu o Wstępny Projekt Koncepcyjny pozyskany przez Zamawiającego oraz dostosowanie innych rozwiązań projektowych zawartych w Dokumentacji Projektowej do wprowadzonych zmian, 3) zmiana rozwiązań projektowych zawartych w Dokumentacji Projektowej w zakresie wyposażenia teatralnego w oparciu o Opinię i Analizę S-I pozyskaną przez Zamawiającego oraz dostosowanie innych rozwiązań projektowych zawartych w Dokumentacji Projektowej do wprowadzonych zmian, 4) zmiana rozwiązań projektowych zawartych w Dokumentacji Projektowej w zakresie w zakresie instalacji mechanicznych, sanitarnych oraz elektrycznych (MEP) w oparciu o Opracowanie dot. Śladu Węglowego pozyskane przez Zamawiającego oraz dostosowanie innych rozwiązań projektowych zawartych w Dokumentacji Projektowej do wprowadzonych zmian, 5) dostosowanie rozwiązań projektowych zawartych w Dokumentacji Projektowej do wyniku prac projektowych, w szczególności w zakresie konstrukcji budynku, wykonanych w ramach realizacji Etapu I i II na podstawie dokumentacji projektowej Etapu I i II (BIM), 6) zmiana rozwiązań projektowych zawartych w Dokumentacji Projektowej w zakresie części podziemnej budynku polegających na uwzględnieniu magazynu z funkcją miejsca doraźnego schronienia, na podstawie Ekspertyzy MDS i Ekspertyzy dot. magazynu pozyskanych przez Zamawiającego i zgodnie z przepisami Rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 9 lipca 2025 r. w sprawie warunków organizowania oraz wymagań, jakie powinny spełniać miejsca doraźnego 2 z 2 schronienia oraz dostosowanie innych rozwiązań projektowych zawartych w Dokumentacji Projektowej do wprowadzonych zmian
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf
5. Los
Los: LOT-0001