2. Verfahren
Verfahren
Titel: Output Management Systeem (OMS)
Beschreibung: Het verkrijgen van een bewezen SAAS oplossing voor een Output Management Systeem met als doel het centraliseren van de creatie, productie en distributie van output (b.v. documenten, e-mails, notificaties). Zie voor scope en opdrachtomschrijving de offerteaanvraag en bijlagen. Zie offerteaanvraag paragraaf 4.1.2, bijlagen en formulieren.
Interne Kennung: 2024.02
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72263000 Software-Implementierung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Output Management Systeem (SAAS)
Beschreibung: Het verkrijgen van een bewezen SAAS oplossing voor een Output Management Systeem met als doel het centraliseren van de creatie, productie en distributie van output (b.v. documenten, e-mails, notificaties). Zie offerteaanvraag, bijlagen en formulieren.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie offerteaanvraag paragraaf 4.1.