173452-2025 - Ergebnis
Polen – Sauerstoff – Dostawy gazów medycznych wraz z dzierżawą butli i zbiornika na ciekły tlen oraz transport
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawy gazów medycznych wraz z dzierżawą butli i zbiornika na ciekły tlen oraz transport
BeschreibungPostępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 i następnych ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024r. poz. 1320) zwanej dalej także „Pzp”. Przedmiotem zamówienia są dostawy gazów medycznych wraz z dzierżawą butli i zbiornika na ciekły tlen oraz transport. Wykonywanie przedmiotu zamówienia musi odbywać się zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa w tym zakresie. Samochód do transportu tlenu ciekłego musi być wyposażony w system pomiarowy. Wykonawca zobowiązany jest do montażu zbiornika na ciekły tlen wyspecyfikowanego w „Formularzu cenowym” stanowiącym integralną część SWZ, na fundamencie wykonanym przez Nowy Szpital Wojewódzki Sp. z o.o. stanowiącym jego własność, zgodnie z przepisami prawa oraz wymogami technicznymi. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został wykazany i opisany w „Formularzu cenowym” (załącznik nr 2), dokumentacji technicznej tj.: Projekt budowlany, plan, fundament (załącznik nr 15) oraz we wzorze umowy (załącznik nr 3,) stanowiących integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia. Warunki umowne realizacji przedmiotowego zamówienia publicznego zawiera wzór umowy, stanowiącej integralną część SWZ. W przypadku zaistnienia podstaw do powierzenia przetwarzania danych osobowych Wykonawca zobowiązuje się do podpisania umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych (zgodnie z załącznikiem nr 13 do SWZ). Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełnienia warunków udziału w postępowaniu. W treści ogłoszenia podano szacunkową całkowitą wartość przedmiotu zamówienia z "prawem opcji" - dotyczy wartości całego zamówienia, a także poszczególnych jego części. Przed wszczęciem postępowania nie przeprowadzono wstępnych konsultacji rynkowych. Zamawiający wymaga od Wykonawcy wydzierżawienia określonych rodzajów pojemników w ilościach wskazanych w załączniku nr 2 do umowy „Wykaz wydzierżawionych pojemników”. Wykonawca, którego oferta zostanie wybrana przez Zamawiającego jako najkorzystniejsza przed zawarciem umowy poprzetargowej, wyceni zaoferowane pojemniki, zgodnie z „Wykazem wydzierżawionych pojemników”, który będzie stanowił Załącznik nr 2 do umowy.
Vorherige Bekanntmachung2352-2025
Interne KennungEZ/1222/412/24
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24111900 Sauerstoff
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24111800 Flüssigstickstoff, 24111500 Medizinische Gase, 60182000 Vermietung von Schwerlastwagen mit Fahrer, 60182000 Vermietung von Schwerlastwagen mit Fahrer, 33661100 Anästhetika, 24112100 Kohlendioxid, 60100000 Straßentransport/-beförderung, 51810000 Installation von Tanks, 79632000 Personalschulung
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są dostawy gazów medycznych wraz z dzierżawą butli i zbiornika na ciekły tlen oraz transport. Wykonywanie przedmiotu zamówienia musi odbywać się zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa w tym zakresie. Samochód do transportu tlenu ciekłego musi być wyposażony w system pomiarowy. Wykonawca zobowiązany jest do montażu zbiornika na ciekły tlen wyspecyfikowanego w „Formularzu cenowym” stanowiącym integralną część SWZ, na fundamencie wykonanym przez Nowy Szpital Wojewódzki Sp. z o.o. stanowiącym jego własność, zgodnie z przepisami prawa oraz wymogami technicznymi. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został wykazany i opisany w „Formularzu cenowym” (załącznik nr 2), dokumentacji technicznej tj.: Projekt budowlany, plan, fundament (załącznik nr 15) oraz we wzorze umowy (załącznik nr 3,) stanowiących integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia. Warunki umowne realizacji przedmiotowego zamówienia publicznego zawiera wzór umowy, stanowiącej integralną część SWZ. W przypadku zaistnienia podstaw do powierzenia przetwarzania danych osobowych Wykonawca zobowiązuje się do podpisania umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych (zgodnie z załącznikiem nr 13 do SWZ). Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełnienia warunków udziału w postępowaniu. W treści ogłoszenia podano szacunkową całkowitą wartość przedmiotu zamówienia z "prawem opcji" - dotyczy wartości całego zamówienia, a także poszczególnych jego części. Przed wszczęciem postępowania nie przeprowadzono wstępnych konsultacji rynkowych. Zamawiający wymaga od Wykonawcy wydzierżawienia określonych rodzajów pojemników w ilościach wskazanych w załączniku nr 2 do umowy „Wykaz wydzierżawionych pojemników”. Wykonawca, którego oferta zostanie wybrana przez Zamawiającego jako najkorzystniejsza przed zawarciem umowy poprzetargowej, wyceni zaoferowane pojemniki, zgodnie z „Wykazem wydzierżawionych pojemników”, który będzie stanowił Załącznik nr 2 do umowy.
Interne KennungDostawy gazów
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24111800 Flüssigstickstoff, 24111500 Medizinische Gase, 60182000 Vermietung von Schwerlastwagen mit Fahrer, 33661100 Anästhetika, 24112100 Kohlendioxid, 60100000 Straßentransport/-beförderung, 51810000 Installation von Tanks, 79632000 Personalschulung
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający dopuszcza możliwość skorzystania z prawa opcji zgodnie z art. 441 ustawy Pzp w przypadkach uzasadnionych koniecznością zabezpieczenia w okresie obowiązywania umowy niemożliwych do przewidzenia wcześniej potrzeb Zamawiającego wynikających ze zwiększonego zużycia produktów niż przewidywana, dotyczących dostaw/usług przedmiotu zamówienia opisanego w „Formularzu cenowym” stanowiącym integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej SWZ). Realizując prawo opcji Zamawiający zastrzega sobie prawo zwiększenia ilości zamówienia podstawowego przedmiotu zamówienia wykazanego w „Formularzu cenowym”, który w przypadku wyboru oferty najkorzystniejszej stanowić będzie Załącznik nr 1 do umowy, w zakresie docelowej nieprzekraczającej ilości objętej prawem opcji wskazanej w „Formularzu cenowym”, z zachowaniem cen i warunków zamówienia podstawowego zawartych w SWZ, w tym w szczególności wzorze umowy, stanowiących jej integralną część. Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji po całkowitym zrealizowaniu ilości wyspecyfikowanych w zamówieniu podstawowym SWZ przez cały okres obowiązywania umowy. Prawo opcji zostało uwzględnione we wzorze umowy, stanowiącej integralną część SWZ.