See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Realizacja zadania z zakresu promocji Miasta Kielce w związku z udziałem drużyny piłki nożnej Korona Kielce w rozgrywkach krajowych PKO BP Ekstraklasa w 2026 roku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania z zakresu promocji Miasta Kielce w związku z udziałem drużyny piłki nożnej Korona Kielce w rozgrywkach krajowych PKO BP Ekstraklasa w sezonie 2025/2026 oraz rozgrywkach krajowych PKO BP Ekstraklasa w sezonie 2026/2027 w 2026 roku jako jedynego klubu sportowego z Kielc uczestniczącego w ww. rozgrywkach sportowych.
Interne Kennung: AK-IV.271.1.2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79342200 Reklamedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Prawem opcji objęto działania promocyjne Miasta Kielce w związku z udziałem Drużyny Wykonawcy w rozgrywkach krajowych PKO BP Ekstraklasy w sezonie 2026/2027.